Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie wróciłem od prostytutki

Polecane posty

Gość gość
Co to za facet który płaci za seks? Cóż jest wart? x Szczerze? Wole znaleźć na roksie kurfe z preferencjami takie jakie i ja lubie i zaplacic 150-200 zlotych, niz wydawac kilka razy tyle na kwiatki, restauracje, kina i inne pierdoły, a potem się zawieść, bo się okaże że laska lubi tylko pod kołdrą i przy zgaszonym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie, a utrzymanie żony, która daje z łaski raz na miesiąc, kosztuje znacznie więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nawet nie żony, ale wieloletniej partnerki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej biedactwa:-D Gdybyście dbali o siebie, chodzili do dentysty, myli się codziennie uprawiali jakiś sport to żona nie dawała by od laski raz na miesiąc :-P Popatrzcie na siebie,na swoje zakola, brzuchy, brak zębów itd może wtedy zrozumiecie. Bo każdy kij ma dwa końce😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przede wszystkim gdybyście słuchali swoich żon 🖐️ Ale one też mają kochanków, którzy są zadbani i maja wszystkie zęby ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz coś więcej opowiedzieć jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście dbali o siebie, chodzili do dentysty, myli się codziennie uprawiali jakiś sport to żona nie dawała by od laski raz na miesiąc x wyobraź sobie ze można być zadbanym, umytym, uprawiającym sport i przystojnym, ale jak sie trafiaja kobiety nie mające podobnych preferencji seksualnych to tego sie nie przeskoczy! W takim razie co? Mam inwestować w randki, spotkania po to aby w kulminacyjnym momencie usłyszeć że np. na anal nie pozwoli bo dla niej to ohydne? A tak wyszukuje sobie na stronie panienke, widzę jakie oferuje usługi, place i mam to co chcę bez zbędnego marudzenia i wzburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się wypłakać mamusi do rękawa narcyzku 10.59 :-D a twoja żona wkrótce ci odpłaci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co piszą te bzdury o trenowaniu,brzuchu ,zakolach muszą mieć naprawde pusto w głowie Możesz mieć kase,dobry samochód,dom pracę ,być zadbany i przystojny a kobieta i tak ma inne preferencje i dupa z waszego dobytku,seksapilu.Owszem ona was kocha jest zazdrosna ale sfera seksu nadal jest dla niej czymś co trzeba w małżeństwie pielęgnować ale nie częściej niż raz -dwa w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna sprawa to małżeństwa(jeżeli już do tego pijecie) Znam małżeństwo gdzie mąż ma własny w kraju żona pracuje w Kanadzie widzą się raz na pół roku czasami co 3 m-ce nie wiem czy mają taki układ on twierdzi,że nie ale on regularnie raz dwa w miesiącu korzysta z takich usług gratuluje tym co myślą że pół roku można wytrzymać bez seksu mając 40l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własny biznes w kraju miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam osoby niepełnosprawne które mają takie kontakty bo kilka lat nie mogły nikogo znaleźć(nawet program kiedyś był o tym w tv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mężczyzna zawiódł się kilka razy na kobietach to już nie szuka kolejnych.Woli być singlem i korzystać z "Pań" proste i rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syty głodnego nigdy nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badajcie się zdradzające ciule :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są kobiety które nie lubią nie chcą eksperymentów w łóżku,seks uprawiają tylko przy zgaszonym świetle,zakryte kołdrą po czubek głowy,w dodatku zmiana pozycji np na pieska nie wchodzi w gre o miłości francuskiej nie ma mowy to co się dziwić takim facetom,że szukają odskoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak było przed ślubem? Ktoś przystawił im pistolet do głowy?:-D Skończ pierdoło usprawiedliwiać innych i idz po dziecko do przedszkola.:-D Jak wam zle to się rozwiedzcie, a nie siedźcie i ryczcie :-D:D Ale tego nie zrobicie z prostych przyczyn=Żona by was oskubała tępe ciule🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć kase,dobry samochód,dom pracę ,być zadbany i przystojny a kobieta i tak ma inne preferencje i d**a z waszego dobytku,seksapilu. x Cała prawda. Należy też wziąć pod uwagę proporce facetów lubią ostry, wyuzdany seks i kobiet i wyjdzie ile facetów kisi się w związkach w sferze seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorabiałam na studiach uprawiając płatny sex i praktycznie 80% facetów to byli panowie "niezbyt przystojni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są kobiety które nie lubią nie chcą eksperymentów w łóżku x Dokładnie! Tego się niestety nie przeskoczy! I niech żadna pseudo-mądra idiotka nie wylatuje z tekstem że "nie umiałeś odpowiednio rozpalić",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat by nie oskubała a alimenty mógłbym płacic problem w tym że to ona nie miałaby gdzie iśc a chamem nie jestem kocham ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy myśli że prostytutki to największe zło widocznie macie o tym takie pojęcie jak ja o rozmnażaniu pierwotniaków.Wystarczy w weekend iść do byle klubu żeby zobaczyć jak zdesperowane mężatki,panny wdowy szukają młodszych przystojnych w wiadomym celu.Prostytutka robi to legalnie a te panie szukają ciągle na portalach w klubach. Ale ona nie jest prostytutką Tu się zgodze ale spotkanie się z taką osobą niesie takie samo ryzyko jak seks z prostytutką w dodatku bez gumy prostytutka ciebie raczej tam nie wpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś wam powiem .Moja żona stwierdziła sama że kobiety są gorsze od facetów po tym jak pracowała kilka lat z samymi kobietami to co mi opowiadała to czasami bije wszystko na głowe Nie dyskryminuje kobiet wiem jacy my faceci jesteśmy ale jedno powiem wszystkim,którzy myślą że wasi partnerzy,partnerki was nigdy nie zdradziły :Jesteście w błędzie .wiadomo wyjątki się zdarzają.Ale to nie powód by krytykować innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plujecie na te kobiety obrażacie ,a nie wiecie nawet co je skłoniło do takiej profesji?Jak tutaj prowadzić z wami rozmowę jak tylko klapy na oczach macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy w weekend iść do byle klubu żeby zobaczyć jak zdesperowane mężatki,panny wdowy szukają młodszych przystojnych w wiadomym celu. x Otóż to, i właśnie od takiej łatwiej złapać jakieś choróbsko niż od zawodowej prostytutki, bo prostytutki pilnują ogumienia, a takie cichodajki gdy szukają po klubach to zwykle mają nieźle wypite i często zapominają o kondomie, tym bardziej mężatki, które często są na tabsach, spirali albo plastrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety! Nie jesteście święte same dobrze o tym wiecie! Wystarczy za dużo alkholu a demony z was same wychodzą nawet z tych najbardziej ortodoksyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej nie posraj się :-D Nie piję i nie zdradzilam :-P:-P Szkoda mi was chłopy. Narzekacie , że żony to klody, całujecie prostytutkę, płacicie żeby wam zrobiła loda a za moment wracacie do ciepłego domu i aseksualnej żony. :-D Nie wiem czy śmiać się czy płakać? Przed ślubem jakie były żony? Pewnie takie same :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda, lenistwo i kurestfo skłoniły kurfy do prostytucji nic więcej. Więcej spiły spermy niż nie jeden z was wypił piwo kładąc się z żoną po powrocie od takiej kurfy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz często przed slubem grają seks w parku,samochodzie a po slubie -co ty wymyślasz daj mi spokój. Ale o czym tu mówic jak nasze społeczeństwo z toplesu na plaży robi aferę,z matki karmiącej publicznie afera bo cycka pokazuje,dziewczyna w stringach jak tak można du/pe pokazywać A druga odpowiedz to często bieda posuwa kobiety do tej profesji jak byś nie miała jak dzieci nakarmić,oprać i wykształcić (kiedyś nie było 500+)to sama jedna z drugą albo byście zaczęły kraść albo du/py dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×