Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie wróciłem od prostytutki

Polecane posty

Gość gość
jestem 15 lat po ślubie i musze przyznać racje kobiety po alkoholu robią różne głupstwa wiedząc że jestem żonaty miałem nie raz sytuacje z przyjaciółkami rodziny jak były po alkoholu na szczęście rozsądek u mnie wziął górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne misie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsista morelka
Nie bronię ani jednych ani drugich.Prawda leży po środku i każdy ma swoje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne kobiety muszą korzystać z chłopaków na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwa które muszą płacić za ciągnięcie flaka :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole iść do prostytutki niż robić to z żoną kumpla albo szwagra jak niektórzy albo poznaną mężatką w sieci Bo chce być fair nawet wobec osób których nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 stać mnie,a po drugie nie chodzę ani na loda ani na seks:)Jak ty idziesz do fryzjera też płacisz do kosmetyczki płacisz teraz nie ma za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet słynne galerianki nie robiły nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wole iść do prostytutki niż robić to z żoną kumpla albo szwagra jak niektórzy albo poznaną mężatką w sieci Bo chce być fair nawet wobec osób których nie znam x Mnie się podoba żona kumpla, ja chyba jej też bo dawała mi sygnały. To działa w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak ale ja zawsze jestem fair wobec moich bliskich i dalszych znajomych też miałem takie sytuacje nawet z łapaniem za moje krocze kumpla żona mnie podczas tańca łapała ale mam zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy był tzw panem dla pań i o dziwo klientki miał zarówno młode po takie 60l panie bizneswoman ale to były czasy studiów i tonie były jakieś stare brzydkie baby niektóre były wręcz oszałamiająco ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mam stałą partnerkę i jestem od wielu lat tylko z nią ale miałem taki okres w życiu, że w zasadzie chodziłem na seks tylko do prostytutek i spotkałem wiele miłych, interesujących i czułych kobiet wykonujących ten zawód, którym owszem płaciłem za seks normalnie wg. taryfy ale które po prostu próbowały traktować to nie jak dopust boży ale jak miłe spotkanie, spędzenie czasu na byzkaniu rozmowie itp. Wiele prostytutek to normalne fajne dziewczyny. Nie wiem dlaczego decydują się na taki zawód, czasami mówiły, że nie mają innego wyjścia ale zwykle nie wypytywałem bardziej one też aż tak się z tego nie zwierzały. Dziewczyny zawsze brały kasę ale bywało, że mówiły, że jestem fajny, przystojny i że miały ze mną fajny orgazm. Raz zdarzyło się, że u takiej dziewczyny zabawiłem całą noc, miała kilka orgazmów ale wzięła kasę tylko za godzinę, bo jak powiedziała tak się umawialiśmy. Więc nie ma co mówić, że prostytutka to samo zło. Bo z prostytutkami jak z każdymi kobietami są miłe i fajne i dobre oraz paskudne, wyrachowane i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
U nas co byś nie zrobił będzie krytykowane i złe.Pójdziesz na dzi/wki źle,ogldasz po/rnusy źle,walisz konia zboczeniec,opalasz się nago zboczeniec świnia kupiłeś nowy samochód pewnie robisz wałki albo kradniesz,pomagasz innym to pewnie masz w tym interes. Takie mamy zryte społeczęństwo wydrapać oczy,stłamsić tragedia Niech każdy pilnuje własnej du/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autor. Temat żyję, no cóż. Ktoś napisał, że to provo, żadne provo. Pisałem o czymś innym,pisałem o tym,że płacę i mam co lubię, nikogo nie raniąc, to nie znaczy, że ich nie szanuję, poprostu lubię połyk. Ktoś napisał, że jestem nie zadbany itd.- głupoty, prostytutką nie zrobi loda bez zabiespieczenia z połykiem byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka jest na już jak mam w tej chwili potrzebę to dzwonię i za pól godz już u niej jestem wygoda Szukanie na portalu to często strata czasu i np drugi koniec kraju Trzeba wydać na piliwo albo bilet i nie masz pewności że jak zajedziesz to dostaniesz. Kochanka też kosztuje jak ktoś ma żonę nie ryzykowal bym bo może się zakochać i nachodzić,szantażować i stracisz więcej niż u Pań na telefon Prosta kalkulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zastąpi stałej zdrowej partnerki wtedy minete możesz robić bez obaw ona loda też,seks bez gumy,robal ,a u prostytutki seks w gumie,mineta odpada chyba że jesteś odważny,francuz w gumie bo mimo,że pani młoda pachnąca i zadbana to też strach jedynie na ręczny można śmiało iść dlatego ja wolę masaże erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w dobie kamerek, nagrywania można stać się u prostytutki ofiarą szantażu. Kiedyś nie było takiego sprzętu i można było czuć się pod tym względem "bezpiecznie". Oczywiście kochanka może gdy zostanie zraniona zrobić to samo ale też odsłoni się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak ale jak zgłosisz to organom to ma ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam ciepło. Ciepło to one mają tam w środeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×