Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak orgazmu

Polecane posty

Gość gość

Na wstępie zaznacze ze jestem młodą osobą. Mam 1 partnera seksualnego. I mój problem jest w tym że od roku uprawiamy seks A ja nie mam orgazmu ani podczas pieszczot ręką czy seksie. Za to bez problemu osiagam orgazm przy masturbacji ręką. Co zrobić żeby z partnerem też go mieć? Pomóżcie :( chyba zrobiłam sobie krzywdę tą masturbacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami tak bywa.Wiele kobiet nie ma orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z partnerem nie mam żadnego orgazmu. Za łechtaczkowy z nim byłabym bardzo wdzięczna i nie marudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wyraziłam tego jasno. On nigdy nie doprowadził mnie do orgazmu w żaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to lipa jak nie masz z nim może musisz go poprowadzic ,nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
No to wiesz co musisz zrobić? Pomyśl o tym jak ty sobie robisz dobrze. O pozycji w jakiej się układasz, o tym gdzie przykładasz dłoń, jak mocno, jak szybko poruszasz. Powiedz o tym facetowi, trochę go musisz naprowadzić. Tak z parę miesięcy praktyki i się nieźle powinien wyrobić. No a ty się odpręż i myśl o czymś fajnym kiedy Tobie będzie dogadzać. Jak masz głowę zajętą tym że a to mi znów nie wyszło, a to było beznadziejne, a to jeszcze muszę zrobić to choćbyś na głowie stawała, nie dojdziesz. Wiem co mówię bo też mam problemy z orgazmem innym niż łechtaczkowy. Ale bez obaw, trochę praktyki i na luzie wam się uda. Tylko się nie spinaj na ten orgazm ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taki same zdanie,problem jest w twojej głowie ,to oczywiste że za bardzo w trakcie seksu myślisz tylko o tym abytwój partner nie posądził cię o to że jesteś zbyt chłodna, Nie obwiniaj się że jest to wina nadmiernej masturbacji bo tak nie jest,ja masturbuję się prawie cały czas i nie mam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×