Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się przygotować do inwestowania na forex?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was ma swoje doświadczenia, które zakończyły się pozytywnie? Jak zaczynaliście i ile trwało wasze przygotowanie do działania? Jak zbieraliście doświadczenia? Czy zawsze wychodzicie na plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oszustwo ,program ustawiony nic nie zarobisz ,ludzie buddzie się nikt nic za darmo nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj krytyke forexa usłyszysz od każdego, kto nigdy na nim nie inwestował, a lubi telewizję, internet i ogólnie - sensacje. Druga grupa krytykantów to osoby, które poszły inwestować nie mając o tym zielonego pojęcia. A tymczasem forex jest przeznaczony dla poważnych ludzi, zaangażowanych, takim którym zależy. Działam w tym temacie od dwóch lat. Poświęciłem mnóstwo czasu na demo systemu, analizy, weryfikacje, testowanie platform i szkolenia. To mnie kosztowało tylko czas, nie pieniądze. Nie twierdzę, że każdy dzień kończy się dla mnie idealnie, ale w ogólnym rozrachunku wychodzę mocno na plus. A ogólnie - wszystko zależy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracą, nauką, teorią i budowaniem doświadczenia. easyMarkets ma wersję demo platformy. Wiele tygodni na niej inwestowałem. Własne środki wyłożyłem dopiero wtedy, kiedy miałem pewność, że z tego inwestowania na pewno coś będzie. Tzn. zaczynałem w momencie, kiedy doskonale znałem ich platformę, potrafiłem posługiwać się narzędziami. Ale ja na naukę i ogólne przygotowanie się do inwestowania, poświęciłem naprawdę dziesiątki godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie największe znaczenie miało inwestowanie na demie systemu - tak się wszystkiego nauczyłem, przetestowałem wszystkie pomysły, jakie przyszły mi do głowy i oczywiście - używałem wszystkich narzędzi, jakie system oddaje do dyspozycji. To była naprawdę dobra decyzja. Po to macie wersję demonstracyjną, żeby normalne pieniądze inwestować już w warunkach pełnej świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że nigdy na forexie nie będzie tak, że wiesz wystarczająco. Ciągle musisz się uczyć. Masz darmowe webinary easyMarkets, masz bazę wiedzy, jest supportu. Żadnej decyzji nie musisz podejmować pochopnie, a wręcz mega nieodpowiedzialnym jest inwestowanie bez pewności tego, że jesteście na to gotowi. Wykładacie własne środki - przed tym powinniście każdą funkcjonalność forexową wielokrotnie przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka025
Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 zaczyna się 16 października w hotelu Andel's. Jednym z gości specjalnych będzie profesor Blikle. Warto przyjechać i się dokształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś takiego raczej nie ma sensu - kształcenie powinno być dopasowane do poziomu, a podczas takich pogadanek pewnie będą przerabiane zarówno tematy podstawowe i zaawansowane. Ale litości - ile można się nauczyć w kilkadziesiąt minut z różnych poziomów? Ok, godzinowe szkolenie z forexa na poziomie podstawowym da efekt, będzie konkretne, ale już szkolenie z różnych poziomów nie da kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, przez easyMarkets, na platformie macie wszystko. Są instrukcje, cała baza wiedzy dotycząca platformy. Dalej - macie darmowe webinary z forexa i opcji waniliowych. A jeszcze dalej - są aktualne analizy trendów, zmian rynkowych i nie tylko. Ogólnie na tym rynku naprawdę wiele się dzieje, a wszystko co potrzebujecie do inwestowania, dostępne jest całkowicie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pemes
W zasadzie wszystko na ten temat zostało powiedziane, ale tak dla uzupełnienia... XTB, test systemu, korzystanie z pomocy opiekuna, webinarów, odpowiednie analizy i w zasadzie wszystko jest do ogarnięcia, ale też myślcie rozsądnie. To nie jest byle jaki temat. Nauczenie się zasad działania tego rynku wymaga poświęcenia temu mnóstwa czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Podstawowe terminy i mechnizmy potrzeben do inwestowania na forex mozna poznac na szkoleniu w Fraktal Trader, zdecydowanie polecam. Chodziłem na szkolenia i wiem jak to działa, przyniosło mi to sporo korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×