Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz_Brzezicki

Ogrzewanie podczerwienią

Polecane posty

Gość Gość 01

Ludzie co wy z tym leczeniem i zdrowotnymi właściwościami folii grzewczych ?

To jest nabijanie w butelkę. Promieniowanie IR nie przechodzi przez przedmioty więc na nic się zdadzą jego lecznicze właściwości. To jak jakby pisać o szkodliwych właściwościach promieniowania x-ray stojąc za ołowianą płytą (szkodliwe właściwości promieniowania są ale na nas nie działają).

Dlatego jest to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy aby zachęcić nas do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są panele na podczerwień polskiej marki Oxyly. Mamy je akurat i na prawdę bardzo dobrze się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech elektryk doprowadzi zero do każdej puszki. Włącznie z tymi, gdzie maja być wyłączniki światła. Puszki najlepiej zamontować większe, z kieszenią. Potem będzie można zrobić wszystko co się chce. Skrętkę Doprowadź koniecznie do punktów gdzie mają być Access Point’y, conajmniej jedna sztuka na każdym piętrze. Ale być może będzie potrzeba więcej – to trzeba przeanalizować. O tym, że musisz mieć dobrej jakości Apeki „zmeszowane” chyba nie trzeba mówić. Tanie domowe z MediaMarkt to nie zadziałają jak należy, ale to jest chyba oczywiste. U mnie pod cztery apeki jest podpięte ponad 100 urządzeń i śmiga aż miło.

https://www.sabur.com.pl/kategoria-produktu/panele-operatorskie

Więcej informacji znajdziesz w firmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem Ci, że bardzo fajnie wychodzi cenowo takie ogrzewanie. Myślałam, że koszt jest dużo większy. Ale teraz przynajmniej nie dziwi mnie tak, że ogrzewanie na promieniowanie podczerwone cieszy się taką popularnością. Ciekawa jestem jak wyjdzie to cenowo przy nieco większych gabarytowo budynkach. Masz jakieś kalkulatory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Folia grzewcza pod panelami podłogowymi dom 110m jesień do wiosna 2tys zł no i  daje radę jako jedyne źródło ciepła -  dom nowo wybudowany. Czysto szybko miło. Zero roboty jak z piecami. Montaż 130m podłogi 17 tys ok 10 termoregulatorem. Braliśmy pod uwagę ogrzewanie gazowe, ale jestem zadowolona, ze ostatecznie się na nie nie zdecydowaliśmy  - biorąc pod uwagę to co obecnie się dzieje z cenami energii (poza tym z tego co wiem UE ma zakazać ogrzewaania gazowego do 2030 roku, raczej będą szli w stronę ogrzewania za pomocą prądu).

Jeśli chodzi o miejsce, w którym kupowaliśmy grzejniki elektryczne do łazienki oraz wszystkie elementy do montażu ogrzewania, to jest to Leroy Merlin:

https://www.leroymerlin.pl/ogrzewanie/ogrzewanie-elektryczne,a1004.html

Porównaliśmy sobie ceny w wielu miejscach i mieli najkorzystniejsze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×