Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kilka słów do kupujących używane samochody

Polecane posty

Gość gość

Hej chciałam napisać kilka słów do głównie kobiet kupujących używane samochody. Wystawiłam swój stary samochód na sprzedaż, od nowości w rodzinie. Rocznik 2005, benzyna + LPG, rdzy zero, wszystko z grubsza porobione, wymienione ogólnie aż żal mi sprzedawać. Cena 7000 tys zł. Przyjechała dzisiaj rodzinka "kupić" i słuchajcie: Pan mówi: no wszystko fajnie, silnik pracuje równo, cicho jest ok i on by kupił, zaczął negocjować cenę a pani na to że nie bo nie ma czujników cofania, bo się nisko siedzi, za taką cenę można dużo lepsze kupić, szwagier z zagranicy przywiózł lepsze i tańsze, a co by było jak by trzecie dziecko doszło, popatrzyła ze skrzywioną miną i poszła do auta. Nasz kurr brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie się jej auto nie podobało. Co to za marka auta? Akurat marka robi różnicę w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co sprzedajesz. Chociaż w tej cenie to nie wiem czy jakieś oczujnikowane itd sie znajdzie - takie, które ma znaną historię, niekręcony licznik itd. Ostatnio kupowałam, i też chciałam takie ok 8tyś, ale kupiłam droższe bo nie było nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to mąż namawiał ją na te auto? Coś w stylu "chodź zobaczysz wtedy powiesz czy c***asuje, oglądanie nic cię nie kosztuje".i co z tym dziwnego? Takie to dziwne, że aż trzeba zakładać temat? Sprzedaj mieszkanie wtedy zobaczysz ile można usłyszeć i się dowiedzieć. Tak jest zresztą z każdą rzeczą. Na bogatych(skoro kupują używane auto za ok 7tys) też nie trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, że nie trafiło na bogatych i za taką cenę to co mogą chcieć? Auto to peugeot 307. I przebieg pewny i dokumentowany, bezwypadkowy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie tacy sa, szukaja auta za grosze w stanie salonowym i jeszcze najlepiej spusc minimum tysiaka przy aucie za 6-7 tysi. A wiecie czemu? Bo polaki to cebulaki. Ja tego nie kumam, tez sprzedawalam auto za 5 tysi z 2003 roku i takie wlasnie krecenie nosem bylo, a auto ma juz 14 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest w dobrym stanie to autorko szybko sprzedasz. My jak szukaliśmy to takie ogłoszenia BARDZO szybko znikały, np.w niedzielę wystawione, a na drugi dzień auto już poszło. A ludzie są różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że jak mają tylko 7 tys to już muszą brać co popadnie bo są biedni? Zobacz ile jest ogłoszeń takich aut, każdy jeden twierdzi że jego jest super hiper i sprzedaje z żalem, tak to niestety wygląda. My jak kupowaliśmy to też oglądaliśmy pewnie z 10 aut jak nie lepiej bo jednak w każdym było coś, a budżet mieliśmy większy. Poza tym zawsze lepiej naradzić się w domu. Chyba pierwszy raz coś sprzedajesz. Ludzie potrafią wybrzydzać przy używanych ubraniach za parę zł a co dopiero przy samochodzie za kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie bardzo często kłamią w ogłoszeniach. Nam zależało na samochodzie z polskiego salonu i ile aut ludzie wrzucali do ogłoszeń, że są polskie, bo były już parę lat w Polsce przejestrowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam kupowania używanego samochodu. Szkoda tylko czasu i później pieniędzy na naprawy. A no i szkoda się tylko denerwować że coś nie działa. Przejdź się do salonu peugeot, bo mają wyprzedaż rocznika i może uda Ci się upolować coś nowego dla siebie ze sporym upustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże, ja też szukałam auta do kupienia. I co, miałam brać pierwsze lepsze, które mi się nawinie? Przecież to normalne, że ludzie szukają, przymierzają się, sprawdzają. Wszytsko musi im pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam co prawda starszy model,nawet bardzo starszy ,ale nei narzekam.Zawsze jak coś sie dzieje mozna podjechac do Autoreduty,tu przynajmniej nie sciagaja kupe kasy,tylko jak porównywalem to wychodzi nawet i 30% mniej niz w innych,autoryzowanych serwisach.Generalnie polecam te auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7000 tys zł. X Za tyle to ja nowe bugatti kupię i jeszcze mi zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam wyszukiwać fajne używane auta i wychodzi mi to bardzo dobrze. Nigdy nie zdarzyło mi się pomylić i jeżdżą sprawnie. Raz w roku przegląd, płyny i ew. (choć nie zawsze) jakiś drobiazg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Z
Jeżeli już decydujesz się na zakup używanego samochodu to moim zdaniem dużo lepsza opcją będzie wybór wyłącznie odpowiednich dealerów gdzie masz pewność, że auto jest sprawdzone idealnie pod względem technicznym, prawnym i blacharsko-lakierniczym. Dlatego ja podczas poszukiwań zdecydowałem się postawić na HondaPlaza a to ze względu na profesjonalne podejście obsługi, doprowadzenie auta do świetnego stanu i do tego otrzymałem dzięki programowi Honda Quality Plus dodatkową roczną gwarancję już po okresie gwarancyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperTrapp
Jesteś na kupnie auta i chcesz pozbyć się starego to polecam komis Auto Loco https://www.auto-loco.pl/. Mają bardzo fajne samochody na stanie z polskich salonów. Przyjmują auta w rozliczeniu oraz oferują pomoc w finansowaniu nowego zakupu w postaci kredytu czy leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie kupił już używanego auta, kupiłem raz a potem dwa razy tyle w nie włożyłem i i tak musiałem je wymienić. Nie da się sprawdzić takiego auta na 100%. Dlatego teraz w Częstochowie normalnie w salonie kupowałem - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ I o niebo bardziej zadowolony jestem i się bezpieczniej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo

trzeba sprawdzić salon, sprzedawcę najpierw. JA się wybrałem do auto loco i wyjechałem zadowolony, auto 100% sprawne, w dobrej cenie. Jeżdżę ponad rok i nic się z autem nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo

trzeba sprawdzić salon, sprzedawcę najpierw. JA się wybrałem do auto loco i wyjechałem zadowolony, auto 100% sprawne, w dobrej cenie. Jeżdżę ponad rok i nic się z autem nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyk

no autoloco ma dobre auta. Nie kręcą przebiegu, auta są warte swojej ceny tam. Są sprawne, nie kombinują jak oszukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×