Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RRK

Koleżanka mojego chłopaka

Polecane posty

Gość RRK

Mój chłopak ma koleżankę, z którą znają się od dziecka. Również znam tę dziewczynę i to ona nas ze sobą zeswatała. Martwi mnie jednak sytuacja, która miała miejsce jakiś czas temu i o której powiedział mi chłopak. Byłam na długim wyjeździe i w tym czasie ona kilka razy wpadła do niego na piwo i pogaduchy. Kiedy dowiedziała się że mój chłopak mi napisał o jej wizycie, ta wyskoczyła do niego, że czemu mi o wszystkim mówi i czemu nie może mi powiedzieć, że na przykład ogląda film... . Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro znają się od dziecka, była trochę zazdrosna o Ciebie, o uwagę, którą Ci poświęcił, może od dziecka poświęcal jej większość uwagi, a już na pewno nie musiała "dzielić się" nim z koleżanką mimo, że jest tylko koleżanką/ aż przyjaciółką, a ty dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
kolezanka zachowuje sie jak pies ogrodnika, widac warto, nie rozpiernicz tego przez dziecieca zazdrosc tak jak robi to kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRK
Mam zamiar po prostu tego nie roztrząsać bo boję się właśnie takiego efektu, że chłopak przestanie być ze mną szczery i skorzysta z jej "świetnych" rad... . Zauważyłam też że na każdych grupowych zdjęciach ona jest blisko niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest zazdrosna i ciebie , ale moze ja wkurzac , ze on o niej mowi i moze myslec, ze on powtarza o czym rozmawiaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×