Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci tacy są ?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do facetów dlaczego jeżeli wam się podoba dziewczyna chcecie ja tylko przelecieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy jeżeli widzicie ze nic nie wskóracie to się przestaniecie odzywać czy po prostu znajdujecie ładniejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta poza urodą nic sobą nie reprezentuje ( o czym dowiadujemy się po bliższym poznaniu) to do czego nam ona? Jest ładna to do łóżka, jak jeszcze dobra w te klocki to na kilka razy. I szukamy równie ładnej ale też mądrej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko przelecieć" xxx to co mamy z nia jeszcze zrobić? przejachac ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny przypadek, jestem singlem i chce nim pozostać, szukam kogoś by się dobrze zabawić bez zobowiązań, poznaje ciebie okazuje się że na niezobowiązujący sex nie ma szans bo chcesz czegoś więcej to szukam dalej kobiety która podobnie jak ja chcę się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelatywnie kogoś, do kogo nie ma się szacunku zaiste świadczy o ogromnej mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zabawne że facet "tylko przelatuje" natomiast kobieta aż "daje doopy" to jak rubel i funt brytyjski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy taki jest, są również ci co szukają u dziewczyn czegoś "innego" niż szybki sex, ale takiego trzeba umieć znaleźć. Szukaj szukaj może ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mnie rzuciła dziewczyna,bo Ją nie przelecialem, miałem 20 lat i się bałem. To daje sporo do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jak kobiety, wychodzisz z koleżanką do klubu, doczepia się dwóch kolesi nawet mili do spędzenia czasu dziś wieczorem , mogą postawić drinka i odwiedź do domu nic wiecej, nie są w twoim typie by coś było. Wypić piwo i pogadać ok. U facetów można z nimi pogadać spędzić noc, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy taki jest, są również ci co szukają u dziewczyn czegoś "innego" niż szybkiego sexu, ale takiego trzeba umieć znaleźć. Szukaj szukaj może ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie "tylko przelatuje" facet zawsze "wykorzystuje" kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie u kobiet jest tak ze jak już wypije tego drinka z nim w tym klubie dobrze mi się gada podoba mi się to chce czegoś więcej a i facetów tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
jakby nie chciala to by ciala nie dala. wiec to "wykorzystywanie" troche przerasta znaczeniem... jak jest po fakcie to mozna nagle robic z siebie swieta? jak nie bylo g****u to nie udawajcie ofiar... facet chce seksu - niech bedzie. baba chce wylac emocje - niech bedzie. kazdy dostaje czego chce, ale potem nagle ktos sie czuje poszkodowany... trzeba myslec przed faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:58 Też miałem taki przypadek, byłem zakochany po uszy pełna kultura, randki i mizianie, w końcu ona sama niespodziewanie zrobiła mi loda w parku na ławce, i urwała kontakt bo się jej w tym parku nie odwdzięczyłem, a ja myślałem że ta pierwsza nasza nic będzie magiczna, specjalnie przygotowaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne odruchy obu płci, zdrowy samiec chce zdrowa samicę i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:11 To szybka jesteś, po jednym wieczorze big love, co po tygodniu? Ślub? Za miesiąc ciąża? Rozumiem że masz parcie by znaleźć faceta na stałe ale mężczyźni niekoniecznie działają tak jak ty. A wogole co z tym sexem? Mamy 19 wiek? W związku w też sferze też trzeba się dopasować, a nie udawać że to nieważne. Potem jest już związek, sex po roku i wielka klapa, wszystko inne ok szkoda kończyć, jakoś to będzie może się poprawi... Za kolejny rok zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mezczyn najbardziej narzekaja te "nowoczesne" wyzwolone czyli rozwiazle latawice kobiety. Lataja na roochaczy i.same daja komu popadnie.a.potem zaskoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wypraszam to sb nie jestem latawica !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes.szmata i koles.tak cie.potraktowal.proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×