Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krwiak w ciazy kiedy kolejne usg by sprawdzić co się z nim dzieje

Polecane posty

Gość gość

Witajcie jestem w 8 tyg mam krwiaka 9x7mm usg miałam w zeszły poniedziałek kiedy powinnam się wybrać na kolejne usg by sprawdzić co sie z nim dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak masz zaplanowana wizytę u swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na karcie ze szpitala napisaliśmy kontrola u lekarza za 7 dni ale nie mówili nic o usg. Moja lekarka ma usg w gabinecie ale trochę słabe i jestem umówiona na piątek bo teraz jest na jakimś szkoleniu. To może pójdę na tygodniu do luxmedu na usg? Czy to nie będzie za często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie swirujesz z tą ciaza, nie dajesz jej się do porządku rozwinąć ani wchłonąć krwiakowi. Jak będziesz miała poronić to choćbyś miała USG codziennie to i tak ci to nie pomoże. Wrzuć na luz bo zdrowo przeginasz. Masz jak byk umówiona wizytę w piątek to czekaj cierpliwie do piątku nie kombinuj. Takim swoim zachowaniem zrobisz sobie więcej szkody niż pożytku. Ja straciłam dwie ciąże. Teraz jestem w trzeciej i pierwszy raz dziecko widziałam dopiero w 9tyg. Teraz weszłam w 13 i kolejne USG będę miała dopiero za tydzień. I nie świruje a mam większe powody niż ty. Jesteś przewrażliwiona. Ciąża trwa 9misiecy jak ty chcesz to wytrzymać skoro nie potrafisz poczekać tydzień do zwykłego badania ? Niestety ale w ciąży trzeba być cierpliwym a ty tego nie potrafisz. Powody do niepokoju jeszcze nie raz będą przez te najbliższe miesiące i jak ty masz zamiar to wytrzymac ? Co tydzień USG będziesz robić ? Opanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Twój mąż to wytrzymuje? Wrzuć na luz, masz wizytę niedługo więc poczekaj. Poznaje już po samym tytule Twoje wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ok 2 tyg później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×