Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

ryz z tofu w sosie pomidorowym

Polecane posty

chce sobie cos takiego zrobic. Tofu podpieke w kostki, sos to pomidory w kawalkach zblendowane z czosnkiem pieprzem i ziolami, i tyle 3 skladniki, wyjdzie kupa?? Mam jeszcze kukurydze i fasole ale zostawiam na co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miechu, czy to twoje pierwsze tofu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żresz byle co byle nie zbyt drogiego kurczaka. ot polaczkowa biedota , pogardzana przez cywilizowany Zachód , przez dumnych Synów Albionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurczaka nie jadlem juz z 3 tygi miesiac. W ogole miesa juz prawie nie jadam. Lubie kurczaka jednak czuje ze w tym sklepowym sa antybiotyki i hormony. Zwierzeta idace na uboj sa hodowane w nieludzkich warunkach. Sam zapach kurczaka mnie juz wprawia w niesmak. A tofu jest z soi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła literówka 14:40, miało być Mnichu. A do sosu pomidorowego dodaj bazylie jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, mam, rosnie mi swieza, dzieki :P. Dzisiaj chyba nie robie, bo mam jeszcze co innego, chyba ze wieczorem. Ja zara ide, odpalam kuchnia.tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co odtruwam sie od papierosow, bo przez ostatni tydzien palilem jak smok, i mi sie nieprzyjemnie odbija, wiec jadam lekkostrawne, bo malo jadlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz świeżą to się chwali :) Odpalaj, odpalaj, ja też różne takie kulinarne oglądam, zawsze coś nowego się podłapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdrowia! i mądrości by tam nie być pastuchem Europy tylko Dumnym Polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tofu ciezko ugotowac, zeby wyszlo smacznie, lepiej doloz soczewice albo czerwona fasole do tego sosi (tez maja wysoka zawartosc bialka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, ale smażone tofu jest lepsze w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam i czerwona fasole i rozne odmiany soczewicy, tylko ze sos bym jadl z makaronem a soczewice musialbym najpierw ugotowac nie wiem czy to pasuje do makaronu. Moze nawet oleje ta kukurydze, a sama fasole dodam. Ktos mi mowil ze makaron jest podobno niezdrowy wiec moze podalbym ten sos wlasnie z soczewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dziś na obiad jadłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad - posilek dnia najczesciej jedzony w niedziele, glownie skladajacy sie z przetworzonego miesa wieprzowego, tanich ziemniakow i surowki, ktory jest jedzony i robiony po to by zaraz byl wysrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś szczerze to w anglii przestalem jadac obiady i na widok obiad mi niedobrze. Srobiad. Jeatem doktor zło. Geniusz zła Doctor Evil dziś obiad - posilek dnia najczesciej jedzony w niedziele, glownie skladajacy sie z przetworzonego miesa wieprzowego, tanich ziemniakow i surowki, ktory jest jedzony i robiony po to by zaraz byl wysrany. Jeatem doktor zło. Geniusz zła SMACZNEGO SMACZNEGO SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filipek, nadal jesteś pravikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j cynik ty cwelu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filip, zakochałeś się w ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro żadna jej do pięt nie dorasta, to ta ania musi być niezłą kobyłą żyrafiastą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×