Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje pomocy! Chodzi o odchudzanie. Mam 150 cm i 57 kg możecie sobie wyobrazić jak wyglądam.. no bynajmniej nie najlepiej. Chciałam namówić mamę na wizytę u dietetyka ponieważ bardzo zalerzy mi na płaskim brzuchu ( przez to jak wygladam mam wrażenie że każdy na mnie patrzy) lecz moja mama na mnie nakrzyczała i powiedziała że jestem jakaś głupia, że przecież nie jestem gruba (nawet gdy pokazałam jej mój brzuch który widać i to bardzo) i ciągle powtarza że " baba bez cyca i brzucha to nie baba" ona ma 47 lat więc wiadomo że kiedyś było inaczej i było to normalne że miało się brzuszek. Jednak nie jest to miłe że jako jedyna z dziewczyn z klasy musze wciągać brzuch. Nie raz zapraszali mnie na basen czy jezioro a ja ze wzglądu na mój wygląd odmawiałam. Moja mama tego nie rozumie. Prosze pomóżcie mi nie chce do konca życia wyglądać jakbym była w ciąży (wspomnę że mam 15 lat). Jak mam ją namówić na wizytę u dietetyka?

Gość gość
przestań jeść słodycze, chipsy i inne smieci, rusz tyłek zacznij ćwiczyć i bedziesz wygladac lepiej.

Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować