Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym poznac ze kolega sie we mnie zakochal

Polecane posty

Gość gość

podejrzewam ze cos do mnie czuje ale nie wiem na pewno,Znacie jakies sprawdzone znaki ze sie zakochal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz po czym poznać? Najłatwiej po jego zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Nie wiem. Nikt tego nie wie poza nim, rzecz jasna. Oczywiście jakieś zachowania mogą świadczyć o jego zainteresowaniu: *chce Cię często widywac, lubi spędzać z Tobą czas, *w Twojej obecności często się uśmiecha, ma ppchylone w Twoją stronę ciało, innymi słowy obdarza Cię uwagą i zabiega o Twoją uwagę, *dąży do spotkań sam na sam, raczej kameralnie, bez zbędnej widowni, *pisze do Ciebie na fb, SMS, dzwoni, często się z Tobą kontaktuje, *dba o Ciebie, o Twoje zdrowie, jesteś dla niego ważna, *nie lubi dlugich rozstan, nadpodziw bardzo cieszy się ze spotkań itd. Jednak gwarancji mieć nie będziesz. Jest jeszcze opcja, że jesteś kandydatką do friendzone. Jeśli Ci się podoba, to warto spróbować go pocałować. To zawsze działa! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie on nic z tych rzeczy nie robi tylko zawsze jest tam gdzie ja i sie ciagle na mnie patrzy znam go dwa lat a wlasciwie go nie znam bo on ze mna malo rozmawia z innym normalnie gada a mnie jakby ignoruje i nie da sie zblizyc do siebie,zaprzyjaznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to dokładnie znaczy, że nie da się zbliżyć i zaprzyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
W takim razie albo jest nieśmiały (lub Ty go oniesmielasz), albo jest Ciebie ciekawy, albo po prostu tak ma(przyczyna gapienia się jest inna). Miłości do Ciebie raczej nie czuje. Co najwyżej zauroczenie lub platoniczne uczucie. Musiał by Cię dobrze znać, by móc pokochać. Może boi się odezwać. Spróbuj do niego zagadać. Na zwyczajne codzienne tematy. Jeśli chodźcie do tej samej klasy, możesz zapytać o lekcję, pracę domową i pociągnąć temat. A później na luzie przenieść rozmowę na inny grunt. Jeśli się uda, to powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie po tym, że nie jest gejem... bo nie ma przyjaźni damsko-męskiej. Są najwyżej frajerzy, którzy chcą sobie miłość wychodzić albo puknąć koleżankę jak zona nie będzie patrzyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie ma z nim takiej normalnej rozmowy na luzie jak z innymi,nie raz zagadywalam to krotkimi zdaniami odpowiada,dziwnie sie zachowuje jak ja jestem,czasami jak cos mowie do niego to mnie calkiem ignoruje i nawet nie odpowie,wiem tez ze pyta o mnie kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wiecie co nastepnym razem jak go spotkam to zapytam sie go wprost dlaczego tak dziwnie sie zachowuje,ciekawe co powie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zakochanego w Tobie to on absolutnie nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiecie co nastepnym razem jak go spotkam to zapytam sie go wprost dlaczego tak dziwnie sie zachowuje,ciekawe co powie" x Przypominasz z wyglądu moją była... a ona zdradziła mnie z bratem. x i co wtedy? :classic_cool: x A ty przypadkiem nie widzisz tego co chcesz widzieć? Bo trafił się jeden facet co na ciebie nie leci i masz kobiece jazdy/rozkminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerka na Ciebie, zwlaszcza gdy nie patrzysz, a jesli skrzyzujecie spojrzenia to moze sprytnie udac ze nie patrzyl albo nawet sie zawstydzi troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy nie unika wzroku i zagląda w oczy głęboko i długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że jest pewny siebie i chce Ci dać do zrozumienia o swoich intencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś caly czas tak robi ale nigdy nie zagada pierwszy tylko jak wypije jakies piwo to wtedy jest bardziej rozmowny ale tez nie za bardzo i nie patrzy mi w oczy jak ze mna rozmawia,naprawde nie moge go rozgryzc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nigdy on ma problem z patrzeniem mi w oczy nawet jak rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:05 jakich intencjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intencjach takich, że mu się podobasz, że jest zakochany, że chciałby z Tobą coś więcej. Proste chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no nie wiem czy takie sa jego intencje,gdybym mu sie podobala to by mnie gdzies zaprosil,moj numer tel ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:16 Moze jest niesmialy, brakuje mu odwagi. Niektorzy tacy sa. Sam jest osoba niesmiala, choc z wiekiem nauczylem sie to przezwyciezac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie umie c***atrzeć w oczy to znaczy, że ciągle wali konia. Unikaj go, bo jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnie znam go
Taa :-)intencje to się składa w kościele za kogoś a zerkać to nie przystoi takiemu żonatemu trzeba unikać kontaktu wzrokowego oj nie ładnie nie ładnie -:-) słodko to robi strzela tymi ślipkami ma takie ..nie wiem jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×