Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wspólna masturbacja

Polecane posty

Gość gość
dla mnie nie jest to porażka. Kiedy decydujesz się na wspólne chodzenie nago po plaży taka otwartość moim zdaniem nie jest niczym złym ani też nie można tego nazwać zdradą jeśli polega to tylko na oglądaniu (za zgodą partnerki) a nie dochodzi do dotyku. czy czegoś więcej. Chociaż słyszałem o przypadkach tańczenia nago na imprezach dla naturystów z różnymi, niekoniecznie własnymi partnerami i taka sytuacja jest już kontrowersyjna bo jest to już dotyk nago nawet jeśli nie dochodzi do czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia jak się masturbuje jak pieszczę swoją wilgotna cipki albo w różnych pozycjach wkładam sibie wibrator a on sobie trzepie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała historyjka to ściema. Gość ma poprostu bujną wyobraźnie i nadmiar wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie historyjki na tym forum są zmyślone. Większość z nich pisze jeden siedzący tu na okrągło erotoman gawędziarz, według stałego schematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 16 lat a siostra 18. To nie ściema czy historyjka, zaglądnęłem tu , bo siostra często tu zagląda , co wiem z historii na jej laptopie a ja leżę w łóżku z przeziębieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie jesteś za młody na to forum!? Chyba trzeba mieć 18 lat skończone. Siostra może tu wchodzic a ty chłopcze za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mi zabroni ? Chciałem wiedzieć co ona czyta i znalazłem tu fajne tematy, które podczytuję.Cały czas myślę jak ją przekonać do czegoś więcej niż wspólna masturbacja a teraz jak wiem, że ona rozczytuje się w takich tematach to mam pewność, że ona jest napalona na seks, tylko pewnie nie chce tego robićz bratem a powiedziała mi, że prawdziwego seksu z mężczyzną jeszcze nie miała.Ja nie miałem też z kobietą i jak byłby to nasz wspólny pierwszy raz, to mielibyśmy to razem za sobą i nawet jakby za pierwszym razem nie wszystko było ok , to następne były by lepsze. Mógłbym nawet w jej pupę, bo wtedy bym się spuścił a w pipkę to byśmy się bali, chyba nawet w kondonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siosyra fajna ? Jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, siostra jest fajna i na mój gust jest piękna.Blondyna, włosy proste, do ramion, z grzywką, często je uplata w mini- warkoczyki, twarz okrągła, piękny uśmiech, nie maluje się, oczy niebiesko- zielonkawe.Jest szczupła, 170 wzrostu, piersi małe, jak piłeczki do tenisa. Najładniejsze oprócz twarzy są nogi, szczupłe, proste, wysportowane , długie, a biodra wąskie z pupą bardzo okrągłą, krórą lubię jej głaskać i kilka razy ocierałem o nią wacka w czasie masturbacji, ale na nic więcej nie chce pozwolić.Pipkę ma z włoskami, przystrzyżonymi bardzo krótko w trójkącik, w pieszczocie językiem nie przeszkadzają, ale też odpycha mnie, jak chcę chociaż troszkę jej wsadzić. Czekam do soboty i ponowię próby, może tym razem coś z tego będzie oprócz masturbacji na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody kolego , może byś pożyczył tej siostruni na sobotę, ja bym jej wsadził w cipę i w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge jej delikatnie wsadzic zerzniemy ja na 2 baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×