Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy składacie się w pracy na prezent dla szefa na imieniny

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny mam pytanie. Czy składacie się w waszych firmach na prezent dla przełożonego z okazji imienin czy urodzin. Firma w której pracuję to nowa firma, wszyscy zaczęliśmy pracę od maja, ja jestem kierownikiem i zastanawiam czy nie zorganizować zbiórki np po 10 zł na prezent? Czy szef może to odebrać jako podlizywanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia czy wszyscy będą chcieli się zrzucić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że do tego jakieś ciacho by było fajne żeby kazdy mógł sobie na przerwie "świętować", a prezent drobny np. jakiś kubek z ciekawym nadrukiem czy inna taka użyteczna pierdółka. Wtedy raczej pracownicy odbiorą to jako coś przyjemnego, a nie "oczywiście, jakby mało zarabiał to ja mam mu jeszcze z pensji prezenty robić", a szef nie będzie miał poczucia wazeliniarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja myślałam o prezencie za 200 zł bo nas jest 20. Ale w sumie z tym kubkiem też fajny pomysł. Faktycznie widziałam taki z napisem superchef chyba za 25 zł i to chyba lepszy pomysł. A tak na serio to szef jest naprawdę w porządku przez to pomyślałam o prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zawsze jest tort kwiaty i prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale zawsze się skladamy na kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam propozycję z własnego doświadczenia... W zeszłym miesiącu otrzymałem kosz prezentowy z okazji imienin  i zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie 🙂 sporo dobrej jakości produktów w dodatku ładnie zapakowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, bo to kurffa i wyzyskiwczacz. Czyli klasyczny przykład polskiego przedsiębiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambra

To jest wkurzajacy zwyczaj. Jest Was 20. Rok ma 53 tygodnie. Średnia co 2,5 tygodnia będziecie robić zrzuty i świętować? Masakra. Tak jest u mnie w pracy. Wszyscy mają już dość tej szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie. Nie uwazam by szef bardziej zaslugiwał na prezent imieninowy niz przecietny pracownik.Poza tym jak imieniny to tez urodziny, gwiazdka,mikolajki,wielkanoc i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My dla szefa.zlozylismy sie na bon o wartosci 200 zł na kolacje w dobrej restauracji dla niego i jego zony ktora tez z nami pracowala. Szef w dzien swoich urodzin przyniosl kanapki na przerwe i szmpana a z przerwy 30 min zrobila sie 1,5h 🙂 bylo super. Potem impreza u niego na grilu i on podawał nam alkohol a jego zona serwowala domowe przysmaki. Najlepsza firma pod sloncem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Polecam taki wariant - koszula z nadrukiem https://printsalon.pl Wygląda super, jakość też super. Dobry pomysł jeżeli chodzi o prezencie. Na żywo wygląda też super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, soap94 napisał:

Tak. Polecam taki wariant - koszula z nadrukiem https://printsalon.pl/  Wygląda super, jakość też super. Dobry pomysł jeżeli chodzi o prezencie. Na żywo wygląda też super!

a bokserki z napisem "mam małego ptaszka " macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.01.2019 o 20:13, Gość Ambra napisał:

To jest wkurzajacy zwyczaj. Jest Was 20. Rok ma 53 tygodnie. Średnia co 2,5 tygodnia będziecie robić zrzuty i świętować? Masakra. Tak jest u mnie w pracy. Wszyscy mają już dość tej szopki.

U mnie tak było. Już mieliśmy po dziurki w nosie. Na szczęście koniec z tym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie tylko w jednej pracy obowiązywały zrzutki i to tylko na urodziny, jeśli wiedzieliśmy kiedy ktoś ma i świętował w pracy. Kwota symboliczna po 5zł, więc można to było spokojnie przeboleć i ogólnie było całkiem sympatyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U nas zrzucamy się dla szefa po parę złotych na koszyk słodyczy. Kiedy pracownik ma imieniny to dostaje od szefa wolne w ten dzień - nie urlop, tylko taki gratisowy wolny dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U nas zrzucamy się dla szefa po parę złotych na koszyk słodyczy. Kiedy pracownik ma imieniny to dostaje od szefa wolne w ten dzień - nie urlop, tylko taki gratisowy wolny dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia

U nas jest tak że kto coś świętuje albo odchodzi przynosi ciasto, my się zrzucamy na prezent, ale dla szefów bo mamy ich 8 😄 są to jakieś kwiaty A dla koleżanek jakis drobiazg typu kwiatek i bombonierka albo coś z kosmetyków, zrzuta wychodzi nam tak gdzieś po około 4-6 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×