Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzoonnnaa onaa

On zawsze gada o niej

Polecane posty

Gość wkurzoonnnaa onaa

Nie wiem może jestem przewrażliwiona ale mój facet dość często gada o swojej koleżance w kontekście że ona powiedziała to, a ona doradzała to, dość często wtrąca jej imię co mnie bardzo denerwuje. Przykład z dzisiaj, planujemy wyjazd na weekend i znów palnął a Kasia to doradzała żeby się wybrać tam i tam, no szlak mnie trafia po prostu.. czy to jest normalne?? Ostatnio tęż chciał mnie gdzieś zabrać i powiedział może pójdziemy na ten koncert bo Kasia wspomniała że oni tam gdzieś grają. Wychodzi że on nie umie sam nic wymyśle albo się tak słucha, kiedyś zwróciłam mu uwagę to miał satysfakcję bo on problemu nie widzi a ja wyszłam na zazdrosną. Ale powiedzcie czy mam prawo się wkurzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że on bardzo wpatrzony w Kasię, a ona być może nie, więc dla zabicia czasu on spotyka się z tobą. Ale jeśli Kasi coś się kiedyś odmieni i kiwnie na niego paluszkiem, to bądź pewna, że cię pożegna w mgnieniu oka. No ale to ma też i dobre strony, bo przynajmniej nie będziesz już musiała wysłuchiwać, co Kasia powiedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj go jak kasia mu powie żeby ciebie zostawił to zrobi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprawdź mu telefon i zobacz czy jakiś,, milych" smsków do siebie nie piszą, bo coś mi się zdaje że może z nią kręcić a jak już ją do siebie przekona to poleci do niej. Lepiej mieć pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, poczytaj mu smsy jak nie będzie widział, a Ty będziesz miała pewność. On pewnie coś czuje do tej dziewczyny y, widać że nie może jemu wyjść z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Najlepsza kolezanka to najlepsza kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu widac, ze Kasia rządzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on ją zna od dawna czy niedawna? Bo wiesz z moją mamą było tak że jak przyszedł nowy kolega do jej pracy to ona tak jak Twój facet coraz częściej o nim gadała. Nawet mimo że miałam dopiero 12 lat na to zwróciłam uwagę. Pół roku później zostawiła tatę dla niego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×