Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uważacie, że przesadził?

Polecane posty

Gość gość

Spotkałam się z chłopakiem, po czym po tygodniu chciał mnie wziąć na drugą randkę. Napisałam sms, że nie chcę się już więcej spotykać, a on odpisał tylko, że dziękuje za szczerość. Czy uważacie, że napisał nieładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie o co Ci chodzi? Obraziłas się na niego ze po tygodniu napisał czy nie spodobał ci się i nie chciałaś kontynuować znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że odpowiedział tak sucho, kompletnie bez klasy. Niestety męczy mnie to strasznie, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze i grzecznie odpisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym zdaniem? Raczej chamsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli chciałam tylko sprawdzić, czy naprawdę mu na mnie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo kulturalnie odpisał. W takiej sytuacji ciesz się, że odpisał Ci cokolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taak, ego księżniczki zostało urażone...Ty byś pewnie chciała żeby dopytywal czemu nie chcesz kolejnego spotkania próbował Cie przekonać, żebyś dała mu szansę, nalegał na kolejne spotkanie. A on odpisał jakby to po nim spłynęło i sama nie wiesz czy mu się podobasz, czy może właśnie to splawienie go nie jest mu na rękę. Noi dobrze, nie ta to inna, nie będzie facet latał za Tobą z wywieszonym jezorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym.bardziej, że jego jęzor może być przepracowany i potrzebuje posiedzieć za zamkniętumi ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli chciałaś tylko sprawdzić to znaczy, że jesteś poeeebana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie chamskie komentarze :( Myślicie, że już się nie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby pokazać, że jednak mu na mnie zależy. Wiem, że zrobiłam błąd, poczułam się zbyt pewnie, a teraz nie mogę spać i normalnie funkcjonować przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się. Napisałaś mu, że nie chcesz. Przyjął do wiadomości. Nie ma już po co pisać. A Ty skoro tak głupia jesteś to teraz cierp. Może się czegoś nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest. Byłby głupi gdyby się odezwał. Postąpił bardzo dobrze. Teraz możesz powalczyć o sobą siebie. BRAWO dla tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magoria
Ja kobieta do Ciebie Kobieto; uważam, ze napisał NORMALNiE na chamskie zachowanie!! Napisałaś Jemu, ze nie chce sie więcej spotykać, zrobiło mu się zwyczajnie przykro!!! Co miał Ci kwiaty kurierem wysłać??!! Weź myśl dziewczyno zanim sprawisz komuś ogromna przykrość!!! Mężczyzno TAKŻE MAJĄ uczucia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, ze napisał kulturalnie. Raczej już się nie odezwie, bo po co? Przecież nic nie zepsuł, by to naprawiać... zaakceptował Twoja decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest rozsądna osoba, to nie będzie chciał wrócić do poznawania ciebie, nawet, jeśli go przeprosisz. Jesteś niestabilna emocjonalnie, masz problemy... myślałaś może o psychologu? Bo moim zdaniem powinnaś się koniecznie do niego udać. Z jakiegoś powodu masz niesamowite problemy z emocjami, które prawdopodobnie spieprza wszystkie twoje związki. Popracuj na pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju, siedzę głownie na innym dziale, czasami wchodze na główną i stamtąd wybieram temat. 3 raz trafiam na Twój. wtf Lecz się kobieto - Ty sądziłaś, że on będzie Cię o cokolwiek błagał? triczek "wal się gościu" [ale tak naprawdę to mi na Tobie zalezy, ale jestem nienormalna i dlatego gram na Twoich emocjach]? jako kobieta Ci mówię, że jesteś trzaśnięta - dobrze dla gościa, że się nie poniżył i nie prosił o rozmowę czy cokolwiek, bo by skończył w związku z psycholką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* w sensie na trzeci różny temat :P bo są w każdym różne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej najpierw bluzgalam ale juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka je pop**********a!! Oznajmiła facetowi, ze nie chce sie więcej spotykać i liczyła chyba, z won jej sie oświadczy normalnie!! Śmiech na sali!! :D autorko idź do psychiatry, serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się jakichś mężczyzn kochających zołzy naczytała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na jego miejscu na siłę bym cię namówił na spotkanie, a jak już byśmy się spotkali to naplułbym ci na mordę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma problemy psychiczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pewnie myslala,ze biegusiem poleci do niej z kwiatami w zebach,hahaha.Albo jest naprawde walnieta albo z nudow wymyslila taka historyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam żeby napisał nieładnie. W koncu Ciebie nie zwyzywał ani nic w tym stylu, wiec o co chodzi? A może chcialaś żeby Cię prosił i dopytywał dlaczego? Bo skoro Ci na nim zalezy to nie rozumiem czemu to w ogole Cię zastanawia, powinno Cię cieszyć, ze masz go z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli mu tak napisałaś, a teraz żalujesz to sie zastanow może czego Ty chcesz. jeśli nie jesteś pewa takich decyzji to po co tak robic? Moglas jeszcze przeczekać, poobserwować go, nie wiem po co podejmowac takie decyzje jesli nie jest sie pewną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
autorko, odpisalas ze nie chcesz sie spotykac. nie pisalas jakis epopeji narodowych. podziekowal za szczerosc. bez elaboratow. ladnie grzecznie i zwiezle tak jak ty. co, nie zalamywal rak? za kogo ty sie masz, za angeline jolie? peszek, widocznie tak srednia sie okazalas ak wlasna odmowa, wiec dostalas dokladnie to na co zaslugujesz - krotka i zwiezla odpowiedz. ciesz sie ze wlasnie kulturalna i na poziomie, jakby facet byl zakompleksiony albo jakis narcyz to by cie z blotem zmieszal wytykajac niedociagniecia zarowno fizyczne jak i charakteru. moze przestan byc arogancka na przyszlosc, cycki z wiekiem flaczeja. facet, jesli jest normalny, nigdy juz pierwszy nie napisze - nie ma ku temu ABSOLUTNIE ZADNEGO powodu - splawilas go. moze nawet nic nie odpisac jak korone w koncu wypierniczysz do smieci, na twoim miejscu bym sie nie zdziwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odpisujecie ? :D wieje prowokacja na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×