Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znajoma będzie mieć córkę i jest cała w skowronkach

Polecane posty

Gość gość
a za co tak sama siebie nie lubisz ze nie chcesz córki? X Lubię siebie ale jestem typem chłopaczary. Zawsze wolałam towarzystwo chłopców niż dziewczynek, od przedszkola po studia. Teraz pracuję z samymi babami i szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna i córkę ale bardziej w życiu spotkałam się z czymś takim że musi być syn bo to wielka dumą i facet to musi mieć swój dom swoje drzewo i syna. Głupota z tą płcią ale córka pewniejsza jest sory za szczerość do pomocy na starość . Mówię poważnie ją syna bym się trochę krepowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starość to ja mam kasę na dom opieki. Nie bede corki prosic zeby mi d**e podcierala. A jak coś to wyjechac na eutanazje i finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie niektórych dobija... ja będąc w ciąży mialam tylko marzenie żeby dziecko było zdrowe a tu jakieś wywody kto jest bardziej słodki i kto będzie bardziej skory do opieki na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna i córkę. Przy planowaniu drugiej ciąży chcieliśmy mieć drugiego syna. Zawsze sądziłam że rodzeństwo jednoplciowe łatwiej się wychowuje i jest ekonomicznie j ( zakładając niezbyt duża różnicę wieku ) . Poza tym jakoś nie widziałam siebie w roli mamy dziewczynki i odrzuciły mnie wszystkie różowe tiule :-) plci nie znalismy az do porodu bo chcielismy miec niespodzianke ! Gdy urodzila sie corka nawet przez chwile nie poczulam zawodu! Teraz jest mija mala ksiezniczka ( ma 3 miesiace) ale nie ma ani jednej rozowej rzeczy :-) Dla mnie normalne jest ze rodzice mają preferencje co do płci dziecka. Ale przecież nie znaczy to że nie zależy im na zdrowiu dziecka ani też że jeśli urodzi się dziecko o mniej pożądanej płci to nie będą to kochać. ludzie bądźmy poważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna i nie wyobrazam sobie bez niego zycia :) Jest cudownym dzieckiem, ma 4lata :) Chcialabym tez córkę ale poki co nie myslimy z mezem o dziecku a kiedys nawet jak drugi bedzie chłopak to tez płakac z tego powodu nie bede ;) Na pewno zostane przy dwojce dzieci maksymalnie, niezaleznie od płci. Nie miec corki to nie tragedia, tak samo nie miec syna. Kolezanka urodziła teraz czwartą corke a bardzo chcieli miec syna. Jeszcze taka masochistka nie jestem :) A ciebie autorko kipi zazdrosc. Pewnie sama chcialas corke a masz syna/synow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.45 Ale p********z :o Moj maz sam opiekuje sie swoja matka, przyjezdza jej w piecu palic, zakupy jej robi, obiady ktore ja ugotuje jej przywozi, trawnik kosi, do lekarza zawozi, pomaga caly czas, mimo ze mieszkamy 50km od niej. Kiedy jej 3 corki mieszkajace od 5-15km od niej jak sie pokaza raz na pol roku na 10min przywozac jej jednego banana czy cukierka ktory im zalegal w kieszeni to jest dobrze :o wiec nie mow ze corka pewniejsza jesli chodzi o opieke na starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:29 powiem Ci, że mój tato 6 lat opiekowal się swoim ojcem, ktory pod koniec zycia byl leżący po udarze. Wszystko przy nim zrobił, podcieral, myl, karmil, zmienial pampersy. Ani mowy nie bylo o jakimś ośrodku, tata by go tam w zyciu nie oddał. Dziadek umarł trzymajac swojego syna za rękę, bylam tego świadkiem. A córka hulała po świecie w tym czasie, zjawila sie dopiero na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te baby co chcą mieć córki a maja synów to poczytajcie sobie tematy o teściowych bo z waszym podejściem to będziecie typowymi teściowymi z opisu ma kafeterii hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×