Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie Czy ktoś z was brał lek przeciwlękowy zolafren, xanax lub selegline jesl

Polecane posty

Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi. Na jak silne lęki działa ta hydroxyzyna ? na silne czy małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hydroksyzyna= zawał serca. Poczytaj na googlach. Brałam Xanax doraźnie przez rok - nie uzależnił, ale też nie wyleczyl z lęków. Przez cztery lata brałam kwas walproinowy w potężnych dawkach - to dopiero miało uzalezniać. Po odstawieniu żadnych skutków ubocznych. Nic. Od pięciu lat nic nie biorę, zero lęków, zero depresji, zero chwiejnosci emocjonalnej, bajka. Po kwasie walproinowym ma się wgląd we wszystko, ale mało się czuje, tzn człowiek nie reaguje emocjami, nie płacze, nikt go nie jest w stanie wkurzyc, zdenerwowac, kurde nawet rozśmieszyc. On nie otępia ale nie da się w nic emocjonalnie zaangażować. Czasem psychice trzeba właśnie takich wakacji. Ja po 15 latach walki wygrałam nowe życie. Opłaciło się chociaż 30kg na plusie, zresztą już nawet to poza mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.13 zazdroszcze wygranej ja mam duze leki przez traume przemoc w dziecinstwie przez matke psychopatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.13 Dlaczego HYDROXYZYNA równa się zawał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego HYDROXYZYNA taka zła ? to o najlepsze na lęk co najmniej szkodzi nie uzaleznia i nie przytępia uczuć emocji lub nie wylącza ich całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×