Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

synowa nie chce isc do pracy

Polecane posty

Gość gość

Juz sama nie wiem co mam mowic synowi. Synowa lat 29,syn 31 starają się od dziecko 3 lata, raz zaszla w ciaze pozamaciczna i sie zaczelo, jezdza do Kliniki oddalonej o 70 km od domu, 3 ,4 dni w miesiacu ma byc w klinice na wizycie i sie stalo, szefowa ją zwolnila za branie dni wolnych, od tamtej pory minął rok, syn ciagle narzeka ze nie maja na nic pieniedzy, ona nie pracuje bo jezdzi po klinikach, gdzie tylko ida pieniadze ktorych nie maja. Widze ze moj syn juz podupada na zdrowiu, chodzi niwyspany a ta ciagle, ze do pracy nie pojdzie bo nikt sie nie zgodzi by 3-4 dni w miesiacu byla w klinice. Co ja mam doradzic synowi? przeciez jakby chciala to jakos by to ogarnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to syn nie wie że aby zrobić dziecko trzeba się bawić w dawne wojsko? trzeba szable do pochwy wsadzić; najlepiej niech twój syn i synowa patrzą jak ty sie bzykasz ze swoim mężem i potem niech to samo robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara sie o dziecko przestan sie czepiac biednej dziewczyny kobieto upadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 postaraj się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagaj im finansowo, jak na dobrą teściową przystało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes nedzna tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno ci zależeć na zostaniu babcią, wszystkie starsze kobiety błagają swoje dzieci o wnuki, a ty jesteś jakaś dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 Niestety prowo do d**y ; nikt tu dlugo pisac nie bedzie bo jestes nudna tepa dzida autorko. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka martwi sie tylko o synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem babcia klozetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaznie matki synów to dziwne specyficzne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wtryniasz leb w mlodych? a jak synalkowi tak zle, to niech zlozy papiery tam gdzie trzeba, a ty nie wtryniaj geby w nie swoje sprawy. Jak sie starzy wp*****laja to nigdy dobrze nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, ja mam dawac im pieniadze? skoro syn zarabia kolo 3000 zl a normalnie nie da rady zajsc w ciaze to jak ona chce wychowac dziecko bez macierzynskiego, bez pracy, bez pieniedzy.. nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o wtrynianie tylko widze ze syn pracuje , robi nadgodziny a synowa mowi ze do pracy nei pojdzie bo 3-4 dni u lekarza? a gdzie reszta miesiaca, moze isc normalnie do pracy odciazyc meza. Jak ona chce dziecko pozniej wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poradz synalkowi zeby wzial dodatkowa robote, nie pozdrawiam. AA i dokladnie! jak Ci tak zle i niedobrze to pomoz winansowo dzieciom aby mogli doczekac sie upragnionego dziecka a dla ciebie wnuka wstretna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja i jeszcze jedno - tez nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wieszacie na mnie psy? sama nie mam wiele. Chcialabym wspomóc ich dobrą radą, no sami powiedzcie skoro syn pracuje za dwoje a ona chce zajsc w ciaze bez pracy? jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba sama ze soba pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO co ma zajsc w ciaze i pracowac ? Pogielo cie nedzna babo ? Niech syn z********a za dwoje , laski nie robi , chcial kobiete to niech robi na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 nie jestem nedzna baba hasioku w jape zakitrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz niewiele to i niewiele wp*****laj sie w tą rodzine . On ma swoja juz rodzine a ty sie nie wp*****laj , to grzech wp*****lac sie w rodzine. On jest dorosły facet Powinnas miec zakaz wtryniania dzioba do jego gniazda Powinien nasrac ci na leb Zaden obcy ptak nie wpieprza soe w czyjes nowe gniazdo Wara od nich macioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna sie stara, bo ma problemy a chce miec jak widac bardzo dziecko ze swoim mezem, czyli pani synem, a ty kobieto smiesz pisac takie bzdury? znajac ciebie masz jeszcze ze dwie corunie ktore juz dawno dzieci porodzily i wnuka z 'obcej' baby ci nie potrzeba. wstydz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha j e b ł e m Niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 i 32 :) :) konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwazam ze synowa nie powinna miec dzieci, jest w koncu kobieta, nie uwazam tez ze ma pracowac w ciazy, chodzi mi o to by w czasie zajscia w ciaze miala stala prace, zeby leciala lata pracy i zeby miala l4 i macierzynskie. Mrtwie sie i tyle chce dziecko nie pracujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka uciekla z gownem na glowie. Krzyżyk na droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:37 chcesz uczyc dzieci oszukiwac pracodawców ? Stara menda z ciebie Czyli ma zachodząc w ciazy zatrudnić sie by po 3 msc pracodawca mial problem Jestes podla stara prukwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo juz bylo. Slabe bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×