Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30latka mieszkająca w duzym mieście ma szanse sobie jeszcze kogoś znaleźć?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Przez dwa lata siedziałam w domu i nie mogłam patrzeć na ludzi i ich wredne mordy, chodziłam tylko do pracy. Pewnie pracujesz w urzędzie albo w rejestracji przychodni Tak się domyślam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo chcę wchodzic w krótkie związki, teraz juz jestem w tym wieku, ze chcialabym znaleźc kogos na cale zycie najlepiej, ale w tych czasach jest ciezko :( Np. ostatni zwiazek tez myslalam, ze bedzie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja poczekam jeszcze trochę i będę miał dwa w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za fantazja
gość dziś Ja też poznałem swoją żonę na portalu społecznościowym, fotka czy coś podobnego, i tylko dlatego wyszło że była wariatką i przyjechała kilkaset km na spotkanie. Poznałem tam mnóstwo kobiet gdzie pisaliśmy długo a mieszkały 5-10 min drogi odemnie, ale stonowane i ostrożne, randka to kiedyś. Jak już założyłem rodzinę niektóre pisały coś w stylu, że jednak byłem normalny a one głupie bo nie miały odwagi, tak to może by były na miejscu mojej żony. x ale fantazja poniosła prawiczka. Jedna przejechała 300 km do niego, a reszta pisała, że żałują :D A teraz jako szcześliwy mąż i ojciec udziela się na tematach o singielkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za fantazja dziś Szczęście! Prawdziwe szczęście mimo piątku 13go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to że zadajesz takie pytanie jest jak najbardziej normalne, wbrew kilku przemądrzałym błaznom tutaj. Każdy ma jakieś rozterki, wątpliwości itd. Po drugie - tu też lepsza będzie szczerość - łatwo nie będzie. Po trzydziestce nie jest łatwo znaleźć fajnego faceta, trzeba trochę własnej inicjatywy, chodzenia na imprezy itd. Nic samo z nieba nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po innym związku to żaden normalny cię nie zechce !!! Nikt nie chce kobiety po innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz fajne cycuszki to prorokuje, ze spotkasz szybko swojego ksiecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze da rade znalezc, 1 krok to zaczac uczestniczyc w zyciu spolecznym, byc komunikatywna uczestniczyc w rozmowach z roznymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś fajną, dobrą, pracowitą dziewczyną to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jej to da to że jest fajna, dobra i pracowita? Mnóstwo takich dziewczyn jest samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będzie złośliwą psychopatką też może trafić na takiego, który to lubi ale pewnie wytrzyma do czasu. Pozytywne cechy charakteru i wdzięk mimo wszystko zwiększają szanse moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×