Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nauczycielce wypada chodzic w mini

Polecane posty

Gość gość
prosze was ktora nauczycielka do szkoly chodzi w mini i szpilkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W wakacje nad jeziorem na Mazurach. Z mężem mieliśmy wynajęty domek nie daleko , to było dość dzikie jezioro mało ludzi więc na plaży opalałam się tooples . W pewnym momencie jak bylam bez stanika On podszedł do mnie i powiedział dzien dobry pani profesor - zamurowało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co potem ? powiedzialas cos ? albo on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłam Go żeby to zostało między nami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ? nie wygadał sie ? ja raz na wycieczce szkolnej widzialem cycka nauczycielki jak przebierala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam że jeśli mnie nie wyda to pozwolę mu pomacać cyce i spościć sie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie podszywaj się !! Na szczęście nie wygadał się w szkole o tym co widział . Choć widziałam ze wtedy na tej plaży był szczęśliwy z tego powodu ze przyłapał nauczycielkę na opalaniu się tooples.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś mu zrobić lodzika w nagrodę za dochowanie tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie historie to tylko w filmach :) mój mąż też był wtedy zestresowany ze uczeń widział mój biust .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczycielce raczej nie wypada chodzic bez mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jaki masz biust ? mial co ten mlody uczen ogladac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zażądał seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kogo uczysz. Jeśli w gimnazjum lub liceum to kategorycznie nie. Nabuzowani, dojrzewający chłopcy zamiast myśleć o lekcji, będą myśleć o czymś innym... W podstawówce myślę, że jeszcze ujdzie, chociaż mogą znowuż obgadywać cię inne nauczycielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu12
A w takiej sytuacji trochę z innej beczki, mam nadzieje ze moze któraś z Pań coś mi powie o tym myślę od dawna i zastanawiam się bardzo o tym wszystkim nikt zapewne nie wie chyba że mężowi coś mówiła do rzeczy: Trzydzoestolatka o której pisze zawsze jest w myslach Kobieta w białej bieliznie pol naga sterczace piersi w staniku zgrabne Cialo zakradajac się za każdym razem by zobaczyć piekno ktore tylko zasłaniala bielizna i rajstopy.Widziala jak podnieca mnie na każdym kroku,każdego dnia nie wstydzilem się pomimo takiego wieku szczerość dzieli temu poznałem Kobiete Ciałem i duchem na podgladacza, ukazala mi sie w pelni naga Kobieta chcialem jej to wyznać lecz ze względu na męża czekam na jej decyzje kilka lat temu proponowala spacer w stronę lasu po wcześniejszym ocierania się sterczacym k****a by czuła jego kształt i twardosci. Co by ktoras z Was zrobiła w takiej sytuacji gdyby chłopak zainteresował się tak wami od początku jak wyżej opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×