Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie toleruję ludzi którzy obnoszą się z całowaniem, trzymaniem za rękę, seksem

Polecane posty

Gość gość

jeszcze troche a zaczną się ****ać w miejscu publicznym - niektorzy podobno i tak się rżną w kiblach, parkach - po prostu nie toleruje takich co się obnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również. Mam taką znajomą, która krzywiła się wielce zniesmaczona na parę gejów, którzy razem tańczyli i troszkę się przytulali a sama potrafi się lizać na kanapie w klubie z nowo poznanym typem (już parę razy jej się zdarzyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
podwojne standarty jakkolwiek beznadziejnie to zabrzmi - to juz standart:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to już trochę poza tematem ale jak już po wyjściu z klubu ta koleżanka znowu zaczęła naskakiwać na tych gejów, ja ją zgasiłam tekstem że tacy już są, krzywdy nikomu nie robią i znowu ją wykrzywiło. Aż cisnęło się na usta wypalenie jej o tym jak się całowała z tymi dopiero co poznanymi gachami na oczach innych, ale się powstrzymałam, następnym razem chyba jej to wygarnę. A ci geje się ze sobą nie lizali, tylko widać było, że są sobie bliscy i patrzyli na siebie z czułością, trochę się dotykali, ale bez obscenicznych gestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymanie się za rękę i okazywanie czułości oczywiście w rozsądnych granicach to nie seks. Z jakiś powodów zazdrościsz tym ludziom i dlatego nie znosisz takiego zachowania. Jesteś samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chciałeś chyba powiedzieć standarDy? :P Co do okazywania czułości zastrzeżeń nie mam, pod warunkiem wszakże nie przekraczania pewnych granic. Nie, nie o zazdrość chodzi! Pary przekraczające (publicznie) granice smaku, nie liczą się z odczuciami innych. Szkoda, dla postronnych osób często jest to najzwyczajniej krępujące. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiś powodów zazdrościsz tym ludziom i dlatego nie znosisz takiego zachowania. Jesteś samotna? x trzymanie za reke ok, ale okazywanie czułości + miejsce publiczne= czy naprawde nie rozumiesz problemu ? dlaczego musisz koniecznie lizac się ze swoim samcem na ulicy, w autobusie, tramwaju, siadac mu na kolanach, przytulac się, obściskiwać, wręcz obmacywać ? masz cieczke, jestes w rui ? zauwazam, ze tak się zachowują tylko małoletnie ''szmatki'' które cchą się poczuć dorosło lub takie zachowanie wyniosły z domu, w rodzinach z marginesu, patologicznych, często wielodzietnych ludzie uprawiają seks na oczach dziec****iją na ich oczach, masturbują się, zero wstydu i prywatnosci a potem te dzieci uczą innych tych patologii - moj syn w 1 klasie szkoly podstawowej ma 2 kolegow braci z takiej rodziny, opowiadują o seksie, waleniu konia, lizaniu d**y a potem moj mały pyta się czy tata mi lize d**e ? ;( - takiego słownictwa uzywają takie dzieci - fiut, k***s, pała, dupa :( dla mnie okazywanie czułosci powinno odbywac sie w miejscu intymnym, poza domem trzymanie za rękę ok, pocalunek w policzek ok a nie chamskie lizanie się, całowanie co 5 minut, demonstrowanie na siłę tego że ten facet obok ciebie posuwa cie regularnie, to jakies kompleksy chyba, pokazywanie innym patrzcie mam faceta i mi dobrze :O widac jestem staroświecka albo wy zboczeni i przesiąknięci lewackimi zwyczajami - róbta co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymanie za rekw to nie seks, przytulenie to obciskiwanie i pocalunek to nie lizanie. Ludzie ktorzy bardzo sie kochaja zazwyczaj jakos okazuja sobie czulosc. Niesmaczne jak ktos przesadza, ale ciebie obrzydza dodzaj czulosci ktory okazuje mojemu kotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×