Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mężczyźni na tym forum

Polecane posty

Gość gość
Uwieżytelniam ja też lubię masturbacje i to bardzo podieca mnie Widok moich jajeczek i fiuta szczególnie lubie to robić przy lustrze ale nie skreśla mnie to jako faceta. lizbijki też są kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcccccc
DoInvissible; Po prostu z reka im przyjmiej, jest ciasna. Dopasowana a pochwa chuj.owa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie małe hooye musicie mieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kobiety to robie to ręką dla mnie żadna różnica chodzi o moją przyjemność i nic wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mieć malego niż mały mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks dopipkowy jest czasochłonny i daje mniej doznań niż masturbacja ręką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kobiety mają wiadra. Może w końcu przestaniecie hejtować i same spojrzycie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomek1
Niejsze doznania to daje twoj mozg. Juz mowilem, deks dopipowy to widziales jefynie ba filmie, zadna lobieta nie wpusci takiej fajtlapy zyciowej. Dziwinie ze tak sobie autorko wzielas do serca jakiegos Teppa czy innych , to ze oni wola reke od goracej i miekkiej pochwy nie oznacza ze kazdy. Nie kazdy jest do seksu stworzony, nie kazdy ma sprzet,. Nikt noalny nie siedzi na tym forum, tylko niedorajdy zyciowe ktore w zyciu jedyne co to moga wlasnie walic konia i uzalac sie nad swoim zyciem. Zaden normalny favet ktory uprawial seks nie powie ze masturbacja jest lepsza,przyjemniensza. Wez to NORMALNY gleboko do siebie i nie pytaj tu gdzie sami przegrancy zyciowi. Ja zmykam stad, nic die nie zmieni na kf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomek1
Ajc przepraszam za literki , ekran zepsuty. Pozdrawiam i pamietaj,cie szukajcie normalnych. Juz napewno nie tutaj! Gdzie pobijaja rekordy w waleniu konia, i dobrze. Bezpieczniej dla swiata. Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romek1 to twoje zdanie i masz takie prawo ja jednak jestem innego zdania i nie zmieni€ poglądów masturbuje się 3/4społeczeństwa więc zejdz z chmur na ziemię i twardo stąpaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale biorąc pod uwagę tylko samolubną chęć dogodzenia SOBIE to na pierwszym miejscu jest seks oralny, na drugim masturbacja a seks na szarym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomek1
I co z tego? Ale tylko dewiant moze powiedziec ze przyjemniejsze jest walenie konia. Albo nie miales kobiety albo to faktycznie twoja specjalizacja. Ja jakos nie wale juz 6/7 lat i co? Nie pasuje do twojej teorii? Mam partnerke, dobra partnerke. Mysle ze jezeli.ludzie NAPRAWDE sa dobrani to masturbacja idzie w zapomnienie. Ale to trudna sprawa. Z czym mam zejsc na ziemie? Bo.nie zgadzam.sie ze w************y jest przyjemniemsze od rzniecia miekkiej c**ecz......ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprawdecipowiem
10:40 dlatego wlasnie jestes teraz tu na forum. Bo kaleka jedyne co moze to wlasnie spenetrowac usta lub zwalic konika, jakby uroslo to gwarantuje ci - kolejnosc zmienilaby sie i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale.jakie poglady? Ze walenie konia jest przyjemniejsze czy co? A skad ty wiesz ile ludu sie masturbuje , co.zrobili ankiete na onecie? Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romku o gustach się nie dyskutuje jakbyś nie miał możliwości seksu z kobietą przeprosił byś basię.r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę ciebie zmartwić takie ankiety się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyzwyczajaja te swoje male siski do silnego uscisku to potem zwalaja na pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Właśnie go sobie masuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 5 porodach nawet maczuga herkulesa wymięka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romuś jak by cię zamknęli w ZK to byś szybko zmienił zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która rodziła ma beznadziejną pochwę. Jest oczywiście bliskość. Ale ręką jest jakby lepiej. Szczególnie jeśli użyjemy lubrykantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pokiego grzyba ci lubrykant na sucho jest lepszy mocniejszy orgazm ja np stosuje rękawiczkę taką ala frote lub szorstki ręcznik wtedy orgazm jest kosmicznie mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że autor wątku miał 100% racji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im luźniejsza pochwa tym lepiej bo facet dłużej może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast ręcznika czy rekawiczek ja używam ręcznika papierowego też lepszy efekt tarcia i w razie wytrysku mamy czysto bo wyrzucamy zużyty ręcznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor34
Co w tym złego ja mam koleżankę z którą spotykam się tylko i wyłącznie na masturbację każdy robi to sam i szalenie nas to podnieca bez seksu i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się zdaje że te plujące jadem komentarze piszą pajace które po latach trzepania do p****li W KOŃCU dorwali się do byle jakiej cipki I są w takim szoku poznawczym że najchętniej by w niej zamieszkali. Poczekajcie, 10 lat współżycia i z dwa porody i gwarantuję wam że zmienią się wam priorytety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gregor 34 i nie masz ochoty jej wyru/chać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×