Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lizuchasss

4 cykl ... tragedia ...

Polecane posty

Gość lizuchasss

Witam mam 24 lata i od 4 miesięcy z mężem staramy się o drugie dziecko, nasza kochana córeczka ma 15 miesięcy, bardzo pragniemy dla niej rodzenstwa, w pierwszą ciążę zaszłam za drugim razem. Teraz nie wiem co robić co się dzieje że staramy się intensywnie bo w dni płodne prawie codziennie, seks 3 razy w tygodniu...robię testy owu i 13 - 14 dnia wychodzi mi druga kreska, starania są a ciąży brak.. poprzedni poród został zakończony cc.. nie chciałam ale to była szybka decyzja lekarza ze względu na dobro dziecka, myślę że może po cc mam taki problem zajść że mam jakieś zrosty, gin mówił że moja blizna w środku jest dość gruba ale widział grubsze i że niby to nie zaszkodzi w zajściu..sama nie wiem, czy iść może zrobić jakieś badania od siebie? albo monitoring cyklu czy dochodzi do owu ? była któraś z was w takiej sytuacji? po ciąży zostało mi jeszcze z 6 kg do zgubienia czy to może być przyczyna? chyba szaleję pomału, dzisiaj zrobiłam test negatywny (24 dzień cyklu ) więc kolejny miesiąc nic.. jestem pewna że coś jest nie tak.. jeszcze na szyjce mam grudke małą mój gin twierdzi że to mogą być pozostałości po nadżerce.. ale ja tego nie miałam przed porodem, nie miałam też wykrytej nadżerki.. miałam robioną cytologię i wyszła niby super. Usg też okej. Mąż mówi jak Bóg da to będzie więc nie mam co na niego liczyć z rozmowami, zresztą mężczyzni tego nie lubią, więc piszę tutaj tylko proszę nie mówcie że jestem waryjatką.. gdybym była zdrowa to bym zaszła za pierwszym lub drugim podejsciem przy owu... biorę kwas foliowy od początku ,witaminy. Proszę o radę. CO Robić? iść do innego gina ?czekać jeszcze spokojnie czy działać z badaniami? tylko jakimi? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd takie parcie na ciążę? 4 miesiące to niewiele. To nie jest żadna zasada że jeśli ktoś zdrowy to zajdzie w 1-2 cyklu. Ty się badałaś -a co konkretnie? A mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuachasss
Miałam Usg . Cytologię i badanie ginekologiczne ogólne tak to jeszcze nie miałam żadnych badań. Myślałam że jak ktoś zrowy i wszystko działa jak trzeba to zajdzie od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie masz podstaw aby zakładać że jesteś zdrowa. Macie już jedno dziecko ale sytuacja mogła się zmienić. Poza tym można być w pełni zdrowym ale blokada psychiczna może uniemożliwić ciążę. Daj na luz, ciesz się życiem a nie napalaj się na ciążę. Strasznie sie nakręcasz a to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 5 lat po cc. Od listopada mamy zamiar zaczac starania o drugie dziecko. Wystraszył mnie ten temat...syn to wpadka z poprzedniego związku. Teraz chcialabym szybko zajsc w ciaze, ale zaczynam sie obawiac, ze po cc to nie bedzie tak hop. Trzymam za was kciuki autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuachasss
Nie chce się nakręcać aczkolwiek tak bardzo chciałabym aby między dziećmi była mała różnica wieku, żeby razem się wychowywały, moze to śmieszne ale myślę że wtedy by były bardziej bliskie sobie. Myślę że przez cc są jakieś problemy. Poszłabym na badania ale nie wiem jakie.. ps staraj się, ja myślałam że nie będę miała problemów ale myliłam się, powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z cc. Mialam 2 cc i za drugim razem, po cc 3 lata zaszlam w ciążę prawie od razu a mialam 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzac po twoim watku to swirujesz po prostu. Odpusc psychicznie bo wykonczysz i siebie i swojego chlopa. Masz tylko 24 lata ( nie 34, nie 44 ) i juz jedno malutkie dziecko a szalejesz jakby ci sie czterdziestka zblizala. I nie jest to tak ze jak jest sie zdrowym to sie zachodzi w 1 czy 2 cyklu. Tylko nieliczni maja to szczescie. Mysle ze wszystko z wami ok tylko za mocno pragniesz tego dziecka. Odpusc , wyrzuc te testy owu i cieszcie sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze cc nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuachasss
Wiem że świruję po prostu bardzo kocham dzieci i pragniemy z mężem drugiego. Już bym chciała :) poczekam do konca roku jak sie nie uda to będę szukała pomocy u lekarzy. Postaram się jeszcze schudnąć pare kilo z dietą i ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że powinnaś cieszyc się seksem a nie katować się...który to tydz. cyklu, jakie dni...i wszystko się uda...ja 1 ciaze poroniłam :-( i też świrowałam żeby zajść w 2-gą ale im bardziej się staraliśmy tym było gorzej....dopiero wyluzowanie, cieszenie się mężem poskutkowało synkiem;-) po prostu wyluzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co maja powiedziec staraczki jak one po kilka lat albo z 10, 20 lub w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 cykl... dziewczyno co to jest 4 cykl. Ja chcialam zajść w ciążę, jak syn miał rok. Teraz ma 5,5'to policz sobie ile minęło czasu... w miedzyczasie po roku starań poronilam ciążę w 14 tygodniu. I dalej starania. Teraz jestem w 9 tc, ale jeszcze nie umiem sie cieszyć. A dodam, ze pierwszy syn byl splodzony doslownie w 1 cyklu i ciąża książkowa. Tez mialam cc, ale myślę ze to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuachasss
Dla mnie 4 cykle to bardzo długo biorąc pod uwagę pierwszą ciążę, tylko że wtedy piłam zioła ojca sroki3 myślicie żeby znów je kupić i pić? może one tak podziałały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to pij to twoja sprawa przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguł, ja w pierwszą ciąże zaszłam w 1szym cyklu a w drugą po 4 latach. Wszystko bylo ok. Masz za duże parcie i to jest problem. Odpusć, po prostu kochaj sie z meżem a ciaża sama sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa para w dni okołoowulacyjne ma tylko 25% szans na ciążę! Ludzie, wbrew pozorom w ciążę nie jest tak łatwo zajść. Jeszcze dekadę temu statystyki mówiły o 40% w tej chwili jest to tylko 25% szans na zdrową ciążę. Zalecam cierpliwość i zbadanie: tarczycy, ale cały pakiet nie tylko samo TSH (TSH, ft3, ft4, antyTG i antyTPO), progesteron i jeśli tutaj jest ok, to spokojnie, bez ciśnienia starać się, a na pewno w końcu "zaskoczy" ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuachasss
Dziękuję za odpowiedz :) napewno wybiorę się na badanie tarczycy progesteronu i prolaktyny :) dla swojego świętego spokoju ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×