Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka nie znosi być z synem, a na fejsie nachalnie promuje się jako matka!!

Polecane posty

Gość gość
Mnie nie draznia kobiety,,ktore na fb pokazuja swoje zycie, bo to w koncu ich zycie. Mnie denerwuja takie, ktore napisza na kafe, obsmaruja swoja rodzine z nadzieja, ze inne sie przylacza by ja zlinczowac, zeby autorce ulzylo. Masz jakies chore cisnienie dziewczyno. Nikt normalny nie bedzie jechac po twojej szwagierce nie znajac jej zycia i jej historii. A tobie kto,dal prawo oceniania? Sama krystaliczna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zazdrosc?? Ja tu nie widze, zeby Autorka tu komukolwiek zazdroscila.. Przeciez ona ma kontakt z matka, wie jaka jest, rozmawia z nia. Pewnie widzi jakies niedociagniecia, a na fb robi szwagierka "lans na synka". Same pewnie to robicie, jak wszyscy posiadacze dzieci. No i dobrze. Moze Autorce szkoda dziecka? Ale tego to juz nikt nie widzi. Przeciez ona wyraznie sie martwi piszac, ze matka ma og czasami dosc. A Wy z niej nieczula zawistna babe robicie.. Sama znam kilka takich "mamusiek", "babusiek" i "tatusiow", takich na pokaz. To jest manipulacja i granie na emocjach, bo dzieci najlatwiej zrobic, i najlepiej sie w mediach spolecznosciowych "sprzedaja". Moja sasiadka, sama slysze jak krzyczy na swoje dzieci, wyzywa od najgorszych, a na fejsie.. wiadomo.. najukochansze dzieci i wzorowa mamusia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam matkami - idealami, co to bez skazy sa. A po innych jadą bez umiaru jak ty. Skad tyle frustracji autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa jasne "ona sie martwi o to dziecko " pffff ! Ona tu przyszla ja poobgadywac anonimowo, bo sama ma jakis ptoblem ze soba. Kazda matka ma czasami girszy dzien i ma prawo,miec dosyc swojego dziecka, a zwlaazcza niepelnosprawnwgo!. Podejrzewam, ze moze ta kobieta powiedziala w chwili kryzysu naszej autorce o tym i ta teraz to wywleka. Tylko niech sie zastanowi vzy wie jak to jest qychowywac niepelnosprawne dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie raz jeszcze wpis Autorki, gdzie pisze, ze maz tej matki sie tak wypowiedzial. Wiec to nie tylko jej zdanie. A co do wyrazania opinii, to kazdy tu ma do tego prawo. Mniejsze prawo do obrazania, ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Psycholog, jasnowidz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ktorej godziny jedt ten wpis o,mezu tej szwagierki? Bo ja go,nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisałam ze nie jestem idealna a swojego ukochanego dziecka w ogóle nie lansuje na fejsie bo uważam to za zenade. :) Tak, dzieciak tamtej kocha ojca i babkę a do matki ma stosunek obojętny a często negatywny. Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka ze niby jak drażni mnie zakłamanie czyjeś tzn.ze nu czegoś zazdroszczę. 0rzeciez ja też się mogę lansować a jakoś nie widzę potrzeby :) Wasze oskarżenia są zabawne...założę się ze czytacie ten mój temat i odnajdujecie siebie w opisie mojej szwagierki stąd tyle jadu bo prawda boli. Udajecie na fejsie. Dziękuję osobie powyżej, która wypowiedziała się obszernie i bardzo rozsądnie na temat. A szwagierki fakt, nie znosze za fałsz w życiu i w necie. Ona leje jad przy mnie na teściową jak nie ma teściowej. A potem przy mnie i przy teściowej wchodzi jej w tylek ale tak mega wazeliniarsko, tak slodkopierdząco. Nienawidzi każdego kto coś ma. Po moim weselu dzwoniła pytać ile dostaliśmy od tesciowej. Czacie to? Tak bardzo boi się ze ktoś się okaże bardziej lubiany. Głupia jest. Nie czuję się źle z tym ze mówię to o niej. Jej też to kiedyś wygarnelam i co? Obrazona do dzisiaj. Z listy osób wobec których jest do bólu milutka i dupowlaz, skreslila mnie :) I super! Założę się ze nikt nigdy jej nie dał nawet do zrozumienia ze widzi jej fałsz. Bo ludzie lubią fałszywe komplementy słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pierwszy wpis, gdzie opisuje cala te sytuacje. Rany, ludzie lepiej czasem powstrzymac emocje i wczytac sie w to, co ludzie pisza.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, moja rada, unikaj szwagierki ile sie da.. I nie zagladaj na jej wpisy. Ja tez widze falsz wiekszosci osob na fb i tak jak wczesniej pisalam, w ogole nie zagladam na tablice, bo to co ludzie wyprawiaja, to jest albo smiechu warte, albo przykre.. A bez tego wszystkiego zyje sie latwiej. Zatem unikaj wstretnych ludzi, zajmij sie soba w sensie pozytywnym i nie pozwol, by ktos Ci to zycie zatruwal, bo mamy je tylko jedno. Nie przejmuj sie tez tymi bardzo krytycznymi uwagami, bo frustratow i takich, co zawsze wiedza lepiej nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facebook jest dla PRu. To chyba powinno być oczywiste dla każdego średnio rozgarniętego. A Ty też dobra swoją drogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie trawisz szwagierki, to po co ją śledzisz na fb???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz Autorko. To jest Kafeteria. Masz z kims problem? Jak smiesz? I wszystkie psy na Tobie beda wieszane. Ty jestes najgorsza.. :O Ja sie zegnam i Tobie radze to samo. Miejmy nadzieje, ze dziecko szwagierki dostanie dosc milosci i opieki od taty i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:25 Dokładnie. Ja tez się żegnam i dzięki za zrozumienie. Tutaj nie warto absolutnie żadnych tematów zakładać, chyba że o zupkach i kupkach, a i to czasem wywołuje jatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja, jak złoto..autorka tak sie ekscytuje zdjeciami szwagierki, ze jej za chwile zwieracze puszczą. Nie wierzę, ze istnieja tacy ludzie. To musi byc prowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierce to powiedz tepa dzido! Sama nie jestes lepsza obsmarowujac ja na forum. Po cholere sie z nia spotykasz, po grzyba ogladasz jej fejsa? Jestes wredna pala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×