Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co mam zrobić....7 latek a winda

Polecane posty

Gość gość
Skoro dziecko nie może jechać samo wyjście jest jedno. Zostawiasz wózek na dole, bierzesz 8miesięczniaka na ręce i wjeżdżasz z dziećmi na górę. Wchodzisz z dziećmi do mieszkania, małą wkładasz do łóżeczka, a 7latkowi każesz się rozbierać. Zjeżdżasz na dół po wózek. Naprawdę boisz się wózka zostawić na 5 minut? Albo dzieci? 7 latek chyba krzywdy niemowlakowi nie zrobi. Twoi sąsiedzi to patologia, że boisz się na chwilę zostawić same dzieciaki czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą jak Ty wózek taszczysz z 8 miesięczniakiem na 9 piętro, do tego siaty z zakupami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawieść wózek i zakupy na górę, wziac małe dziecko na ręce i wrócić po syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.58 Ona tak nie może zrobić, bo a to wózka samego nie zostawi, a to syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to problem z d**y Niech wjedzie sam windą i poczeka na ciebie przy windzie. Nie wierze, że wychowujesz go na taką ciamajdę życiową, która nie postoi sama 3 minut na korytarzu w bloku To MUSI być prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uruchom wyobraźnię, co się stanie jak winda zablokuje się między piętrami z 7 latkiem. Ktoś mądrzejszy wprowadził przepis, że tylko po skończeniu 12 lat może jechać sam i to że będziesz słyszeć jego wrzask strachu też nic nie pomoże. Nie kombinuj, ma więcej niż 6 lat zaczeka aż odstawisz wózek i zakupy i wrócisz z młodszym dzieckiem na ręku po niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prowokacja. Nie wierzę, że siedmiolatek się nie zmieści. Winda musiałaby mieć wymiary jakieś nieco ponad metr na 0,60 m. A nawet jeśli to dziecko wciśnie się pod rączkę wózka. A jeśli to już spacerówka, to nie ma szansy, żeby się nie zmieścił. Bo spacerówka jest połowę mniejsza od gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne i wszystkie dzieciaki mieszkajace w wieżowcach jeżdza po milion razy z mamusią i tatusiem na dwór do mieszkania w tę i z powrotem nie lepiej mają każdy swojego osobistego kamerdynera który z nimi jeździ :) ze ta matka taka tępota to jeszcze rozumiem ale że wy to łykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny 'problem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 4 letnia bratanica jeżdzi sama winda w bloku, kiedyś jak byliśmy w odwiedzinach u mojego brata to miała 3,5 roku i sama sobie pojechała winda a jaw szoku jak to. a brat spokojnie mówi ona sama jeździ , wszyscy ją tu znają, szok!! ale daje rade daje rade a 7 latek? sam nie pojedzie? temat tez jest jaka to winda, bo mój brat mieszka w bloku z 2014 roku a co innego jak blok jest z lat 90 , tym indom nie wiem czy można ufac, chociaż zawsze może cos się stać, w każdym bądź razie niech jeździ sam proste, albobierz go na rece , przecież to moment i na miejscu jesteście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn teraz ma 11 lat, ale jak skonczyl w grudniu 7 lat to sam ze szkoly musial wracac.dodam ze mamy do szkoly 1,5 km. I siedzial sam w domu ok 3-4 godz az ja z pracy nie wrocilam. Dodam, ze ja pracuje w szkole, ale nie tej do ktorej chodzi moj syn i codziennie ogladam takie melepety jak twoja, ktorym w drugiej klasie mamusia buty w szatni zaklada i plecak pod klase zanosi. Rozwiazanie twojego problemu jest jedno- bierz go na barana a drugie dziecko w wozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 latek to już jest duże dziecko a teraz pewnie ma prawie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×