Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta fast foodowa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem na diecie racjonalnej, wg mojego zapotrzebowania, z odpowiednimi makrami już miesiąc i schudłam 6kg. Teraz przez tydzień zamierzam stosować dietę fast foodową. Nie ma takiej, wymyśliłam sobie. Brakuje mi fast foodów. Zamierzam jeść kebaby, frytki i wszystko na co mam ochotę, ale tylko fast foody, żadnych słodyczy i tylko wtedy kiedy jestem głodna. Zaczęłam wczoraj. Śniadanie: kawa, lunch: mcChicken obiad: cała pizza mrożona Giuseppe z szynką i pieczarkami z keczupem. Najadłam się po korek i nie miałąm ochoty na kolację. Dzisiaj, kawa na śniadanie, zamówiłam sobie danie kebab z frytkami i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha co do picia, to woda, herbaty typu pokrzywa, kawa i cola zero. To jest eksperyment, więc za komentarze jak to sobie rozwalam organizm dziękuję. Za tydzień wracam na swoją dietę racjonalną. Aha i przez tydzień lekkie ćwiczenia, typu marsze czy sprzątanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×