Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oszukani

Oszukani przez świadków jechowy

Polecane posty

Gość Oszukani
Gdyby każdy taki jak ty niewyksztalcony swiadek jehowy,belkoczacy o planetach mógł wystawiać diagnozy, to nie potrzeba by było kształcić lekarzy na swiecie !No Tak czy Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Nie wolno wam sie kształcić  a kiedy nie macie argumentów ( bo trzeba zachować twarz) to zawsze mówicie innym ,zeby sie "leczyli" Ja Nie muszę bo jestem zbadana (ty tez moglbys) i powinienes sie zbadac ,szczegolnie jesli jestes w tej sekcie, ktora ma najwyzszy wskaznik zaburzen psychiatrycznych na świecie )i mogę być dla ciebie egzemplarzem ale wara ci od diagnoz! bo s j już pare odszkodowań zapłacili za wystawianie diagnoz tym  ktorzy od nich zwiali i teraz s.jehowy juz trochę myślą zanim zaczną belkotac. Apropo leczenia jeśli jesteś psychiatra ?marna istoto ludzka ,to nie jest to forum dla lekarzy tylko dla ofiar sekt.Tylko Lekarze są od wystawiania diagnoz i nie zawsze maja racje bo pracują dla mafii jak ty dla s jehowy tylko, ze im mafia płaci a ty zaiwaniasz za darmo naiwna istoto.Dla 7 czy 8 perfidnych niepracujacych facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Nie wolno wam sie kształcić  a kiedy nie macie argumentów ( bo trzeba zachować twarz) to zawsze mówicie innym ,zeby sie "leczyli" Ja Nie muszę bo jestem zbadana (ty tez moglbys) i powinienes sie zbadac ,szczegolnie jesli jestes w tej sekcie, ktora ma najwyzszy wskaznik zaburzen psychiatrycznych na świecie )i mogę być dla ciebie egzemplarzem ale wara ci od diagnoz! bo s j już pare odszkodowań zapłacili za wystawianie diagnoz tym  ktorzy od nich zwiali i teraz s.jehowy juz trochę myślą zanim zaczną belkotac. Apropo leczenia jeśli jesteś psychiatra ?marna istoto ludzka ,to nie jest to forum dla lekarzy tylko dla ofiar sekt.Tylko Lekarze są od wystawiania diagnoz i nie zawsze maja racje bo pracują dla mafii jak ty dla s jehowy tylko, ze im mafia płaci a ty zaiwaniasz za darmo naiwna istoto.Dla 7 czy 8 perfidnych niepracujacych facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
To guru s j inwestuje w banki krwi, papierosy ,bron i wszystko inne co tobie jest zabronione.sprawdź fakty !do jasnej cholery i nie trac  energii na pisanie o planetach wampirze energetyczny! Zamiast siedzieć i puszkowac zrób cokolwiek aby tam zamieszkać! Nie belkocz fantazji bo ludzie nie maja czasu uczyć sie od glupcow. Ciało kierownicze ma  najdroższe nieruchomosci swiata kupowane za gotówkę. I Kto tu ma świra na tle nieruchomosci ! Gdzie twoja inteligencja skoro inni cie kradna przez internet w czasie pisania!? Kto cię okradnie i z czego z wiedzy ? o czym o planetach? nawet imienia nie podajesz bo sie boisz ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Ukradles mi czas szmaciarzu ( nie obrazajac tych prawdziwych bezdomnych bo oni sa expertami srodowiska)i jedyne co produkujesz to dwutlenek węgla a piszesz o planetach i kupisz sobie z ofiar s.j i nie n*******laj bzdur, ze ludzie piszą prawdę! Jaka prawdę ! Kto tu uczy naiwniactwa!Tu sie pisze co sie chce a jeśli sie nic nie wie tylko słyszało o planetach to - okrada sie innych z czasu a czas to pieniądz! A jako s j nie często o tym słyszałeś  bo o tym to wie ale tylko wypasione twoimi pieniedzmi guru. Kto tu jest naiwniakiem! Powiedz to s j  nie mnie. I nie pisz " niestety" bo stać mnie na Najlepszego adwokata tylko nie mam w tej chwili  czasu .Moj wpis jest dla ochrony naiwniakow a domu nie podaruje !Także nie ciesz sie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Jeslibys bylbys właścicielem czegokolwiek i pracowal aby to sam administrowac ( bo mając krewnych w sekcie jesteś sam)to bzdur byś nie pisal ale w tej sekcie każą ci sie cieszyć z dachu nad glowa ,suchego chleba i wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Podczas gdy twoje guru tzn -uwaga! omylne ciało kierownicze oplywa w luksusy a tacy naiwni i naprawde glupi biedacy jak ty budują sale królestwa dla pasibrzuchow , którzy są właścicielami a ty jesteś tylko sprzątaczem sal i dawca kasy na remonty i nowe nieruchomosci dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec z tym p********iem. Bierzesz rachunkibibwyciagasz akta, idziesz dobprawnika i wyluszczasz sprawe. Bez pierodlenia o sekcie jehowych. Po prostu za twoje pieniadze za zgoda ojca i ustna umowa wybudowalas na jego dzialce swoj dom do.ktorego mam nadzieje masz plany budowy itp? Ze jest twoj w dokumentach? Jak nie to bedzie trudniej. Tak czy siak potem z gory, podzial majatku badz splacanie kasy za dom przez twojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×