Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tusia333

zdjęcie testów co myślicie? owu czy nie?

Polecane posty

Gość tusia333

Hej staram się z mężem o dziecko 4 miesiąc. Od początku miesiąca robię testy owu ten cykl znów nieudany. Czy jak przez cały cykl nie mam cienia ani nic na teście owu a w 13-14 dniu cyklu są kreski ale ciut słabsze i znikają znów po 2 dniach to mam owu czy nie mam? wrzucam fotę testów. https://zapodaj.net/151940e42b5ff.jpg.html . Jedni mówią że te kreski mają być takie same. Ale czy LH gdyby nie wzrosło to by chyba wogóle kreski nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możecie po prostu się kochać bez tej całej histerri liczenia na palcach, zaglania pod kołre, pomiarów itp? im bardziej się nakręcasz tym figa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob sobie usg w dniu kiedy powinna być owulacja albo najlepiej monitoring cyklu czy w ogóle dochodzi do owulacji bo te testy to slabo wychodzą. Mi tak wychodzily gdy nie dochodziło do pęknięcia pęcherzyka. Jak wszystko bylo ok to testowa kreska vyla taka jak kontrolna ku nawet ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob sobie usg w dniu kiedy powinna być owulacja - już nie macie na co marnować sprzętu tylko Usg kiedy was w doopie zastrzyka?>weż ty sobie zrób rezonans mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×