Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko ja kupuję ubrania dziecku na wyrost

Polecane posty

Gość gość

Mam córkę 6 letnia. Jutro jedziemy na zakupy zamierzam jej kupić ubrania juz na wiosnę lato a nawet jesień. W sierpniu widziałam bluze za 70 zł teraz jest za 30 zł. Tak samo jest z sukienkami i innymi ubraniami jedynie bytów nie kupuje na wyrost. Kupiłam jej bluzkę za 50 zł biała elegancka a teraz jestrasznie za 20 zł serce boli ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję że nie kupiłam na wyprzedażach kurtki i spodni na sanki. Nie wiem jak mogłam przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję często rozmiar więcej, a jeszcze więcej na wyrost dostaję w formie prezentów od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szukam okazji. Kupiłam synowi na przyszłe lato krótkie rękawki/spodenki, bo dobre jakościowo, a były pod koniec lata za grosze:) Na bieżąco też się zdarzy, ale często korzystam z promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak tylko moja ma 4 latka to w tamtym roku kupowałam na ten. Teraz będę na następny. Buty czasem też kupie na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kupowaniem ubrań nigdy nie wybiegam daleko w przyszłość. Ale kiedy jestem w sklepie i coś dziecku kupuję to najczęściej jeden rozmiar większe, czy spodnie czy bluzka, bo można podwinąć rękawy i nogawki, i przy dobrym szczęściu starczy na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuje dziecku ubrań na wyrost nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam , nie tylko z ciuchami dla dziecka ale z jedzeniem mam zawsze napchany zamrażalnik mięsem , nie umiem kupić 1 kg mąki musze więcej itd....tłumacze sobie to tym że , może mi braknąć kasy i co wtedy wiem że glupie ale tak już mam echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję, zwłaszcza jak jestem w stanie przewidzieć jaki będzie mieć rozmiar- mały raczej rośnie bardzo typowo i wiem z jakiej firmy jaki rozmiar będzie potrzebował. Zdarzało mi się kupować tak zwłaszcza sezonowe ciuszki na dużych wyprzedażach. Nieraz kupuję w ciucholandach i jak trafię na coś trochę za dużego, a ładnego i taniego, to biorę i czeka w szafie. Tylko butów na wyrost nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chyba też częściej kupuję na wyrost niż na teraz. Mamy zimę, a w sklepach są wyprzedaże szortów i koszulek, a nawet krótkich skarpetek. Moim zdaniem warto teraz kupić rzeczy na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×