Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent na urodziny

Polecane posty

Gość gość

Zbliżają się moje 48 urodziny. Bardzo się boję, jak je zniosę. Na początku roku wydało się, że mój mąż mnie zdradza z panienką młodszą o około 15 lat. Ich romans rozpoczął się tuż przed moimi 47 urodzinami . Tzn wtedy spali ze sobą po raz pierwszy, później do końca roku i końca romansu spotkali się jeszcze kilka razy. Dowiedziałam się o tym pół roku później z zachowanych smsów na starej nieużywanej komórce. Wygrzebałam ją przy okazji większych porządków i sprawdzałam, przed wyrzuceniem ,czy już nie nadaje się do niczego. Daty są pewne i stąd wiem ,że po spotkaniu z nią przyjechał do mnie z kwiatami, jakby nigdy nic. Żyliśmy w tamtym czasie ze sobą jak przyjaciele, nie sypialiśmy ze sobą już ze 2 lata, ale wydawało mi się to akceptowane przez męża. Jako facet 50+ mój mąż miał kłopoty seksualne i nasze współżycie wyglądało żałośnie . Rezygnowaliśmy więc stopniowo, aż daliśmy sobie spokój zupełnie. Aż tu nagle chciał się sprawdzić , zastartować jeszcze raz , cichutko na boczku zobaczyć czy coś jeszcze może. Zobaczył , sprawdził i rozstał się z tą panią. I gdyby nie ta komórka nic bym się nie dowiedziała. Nie wiem ,co dalej ze sobą zrobić. Nie nadaję się już do niczego i nie widzę przed sobą przyszłości. Nie umiem bez niego żyć a z nim już nie potrafię. Rozumiem jego motywację , tym bardziej że babka sama mu wlazła w ręce. Był łatwym łupem . Ale mimo wszystko czuję się podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×