Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, dlaczego jesteście takie chciwe i wybredne?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś - no ok, ale po co to ciągnąć, skoro widzisz, że facet jest do niczego? Widzisz coś co Ci nie pasuje, mówisz mu "Józek, jeśli się nie ogarniesz ze swoim życiem i nie pójdziesz do pracy, to sorry, ale koniec z nami, bo ja z taką fleją - mameją żyć nie będę." Jeśli nie reaguje, to koniec związku i tyle. Nie rozumiem, po co marnować czas z człowiekiem, który ci nie odpowiada, nie nadaje się dla Ciebie i nie jesteś szczęśliwa? Żeby mieć gacie w domu? Poza tym, dobra rada, przestań słuchać co facet o sobie mówi, zacznij patrzeć na czyny. Gadanie przychodzi łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gadanie przychodzi łatwo" xxx troche to dziwnie brzwi zważywszy ze nie tak dawno wymieniłaś gadanie jako jedna z atrakcji z która sobie słono liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobiety, która potrafi prowadzić konwersację, ma wiedzę, a do tego jest piękna i zapatrzona w swojego faceta, zazdrości każdy. " xxx bycie piekna i gapienie sie przychodzi ci trudniej niż gadanie, które jak widzisz na załączonym obrazku inteligentna rozmowa nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie za nic nie liczę, bo nie pobieram opłat za przebywanie w swoim towarzystwie. Nie wiem czy nie widzisz różnicy w prowadzeniu inteligentnej konwersacji na dowolny temat i w gadaniu o tym, jakim to się jest zajebistym kandydatem na faceta? Bo dla mnie to jest trochę inna kategoria. Do tego pierwszego potrzebna jest wiedza, obycie i zdolności, do tego drugiego wystarczy nieświadomość swoich wad, umiejętność przemycania kłamstw i rozbuchane ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nic innego oprócz gadania o tym jaka jestes zajepista nie robisz. co do liczenia to była frazeologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta przedstawia się w samych superlatywach jaka jest naprawdę wychodzi w praniu ale wtedy zazwyczaj są dzieci, ślub i wspolny kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jedna z atrakcji z która sobie słono liczysz" - frazeologia? Czy raczej sugestia, że jestem prostytutką. Muszę Cię rozczarować, nie jestem. Poza tym, mylisz porządki. Ja nie muszę nic nikomu udowadniać, bo to czy jestem, czy nie jestem fajna, może oceniać ewentualny kandydat na mojego faceta. Wcinasz się w rozmowę o czym innym i czynisz bezsensowne aluzje. Zamiast dziewczynie doradzić, dopieprzasz się do mnie. Trochę niezdrowe podejście, moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedstawianie sie w samych superlatywach to ciekawa kwestia. np jak dana firma reklamuje swój produkt to jest to wiecej niz wskazane ale juz np ty pisząc cv do tej firmy jesteś traktowany z podejrzliwościa jezeli piszesz o sobie w superlatywach. wynoka to z tego, ze w takich firmach wiedzą co to jest reklama. każdy każdego robi robił i będzie robił w chooja ważne jest to zeby sie w chooja nie dać zrobić. przy okazji zastanawia mnie kiedy na cv zaczną wymagac oświadczenia o śwaidomości odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. bo w reklamach mozna sie juz nawet dosłuchać ze są to oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedstawianie sie w samych superlatywach to ciekawa kwestia. np jak dana firma reklamuje swój produkt to jest to wiecej niz wskazane ale juz np ty pisząc cv do tej firmy jesteś traktowany z podejrzliwościa jezeli piszesz o sobie w superlatywach. wynoka to z tego, ze w takich firmach wiedzą co to jest reklama. każdy każdego robi robił i będzie robił w chooja ważne jest to zeby sie w chooja nie dać zrobić. przy okazji zastanawia mnie kiedy na cv zaczną wymagac oświadczenia o śwaidomości odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. bo w reklamach mozna sie juz nawet dosłuchać ze są to oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam ze gdyby nie opieka państwa nad przedsiebiorcami obecnymi w polsce to bym ich stąd wychoojał w trzy miesiące ale fajnie ze sie komunizuja bedzie można na nich zrzucic bombe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutna prawda o rekinach biznesu i innych nobliwych przydupasach jest taka że to banda nieudaczników z zerowym potencjałem intelektualnym. gdyby mieli z kimś konkurować bez pleców to by sie posrali w gacie popłakali i zaczeli robic laski na dworcach. nie mówie ze mi będzie miło z takimi osobnikami obcować a nawet czasem wspólpracować ale nikt nie mówił ze ma byc miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie dałem im szanse odwlekam te egzekucje juz dosyc długo licząc na jakies przejawy rozumu w tych zamglonych slepiach ale chyba sie raczej nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra. przyznaje ze jestem nygusem. ale zrobie tak. dzisiaj sie zmusze zrobic dwa razy wiecej niż wczoraj jutro dwa razy wiecej niz dzisiaj a potem już nie będę przyspieszał bo nawet nie będę miał kiedy podziwiac jaki jesyem zajepisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie wiedzieć że są intelientne prostytutki które można okraść z zagrabionego mienia. to sie zawsze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no kur/wa jesteś kwintesencją ideału, może jeszcze chodzisz na wodzie, zamieniasz wode w wino i zmartwychwstajesz, był ponoć kiedyś taki jeden, to jakiś twój kuzyn? Że też takiej ściery jakiś bambus czy inny pakistan nie posieka na kawałki to wręcz zdumiewające. Następna egoistyczna szmata zbierająca materialne gòwno, coraz was więcej i konkurencja nie śpi, więc te cycki może ciut wcześniej poprawiaj niż za 15 lat, jak wogóle dożyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to tępe suki
gość dziś One muszą się sprzedawać. Niżej upaść się nie da. Zgłoś mogą upaść dużo niżej i to robią codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba wściekła świna
gość dziś Właśnie jestem z niemotą życiową, dwa tygodnie maluje drzwi do toalety, nie pracuje zawodowo, gra w gry. Na hooj mi on??? Zgłoś Po hooja ma na taką świnie jak ty cokolwiek robić? mądry chłop, robi to co lubi, nie stresuje się tępą pissdą w twojej postaci i czeka aż świnia sama pójdzie, ale świnia nie pójdzie, bo niby czemu to ona ma zrobić, ona ma nic nie robić tylko narzekać całe swoje marne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam przejmie europe
gość dziś baby to egoistyczne kur/wy, jeśli nie mają dużych korzyści w związku to idą na inne pastwisko, dlatego podoba mi się że islamiści przejmą europe, bo oni traktują baby jak śmiecie i suki którymi one są, tak powinno być w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faceci to kłamcy >>>> baby to kur/wy, egoistki i szmaty, choć może coś pominięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każda kobieta przedstawia się w samych superlatywach jaka jest naprawdę wychodzi w praniu ale wtedy zazwyczaj są dzieci, ślub i wspolny kredyt... Zgłoś i dziwić się że faceci pękają psychicznie i mordują całe rodziny, absolutnie ich rozumiem, w sądzie bym ich uznał za niewinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty kur/wą to jesteś od urodzenia, a prostytutka to dodatkowa kariera zawodowa w celu większych zysków, bo kasa to twój Bóg. Że też takie chodzące gòwno nie zdechnie na jakąś chorobe weneryczną, cud, doprawdy cud, ktoś tam u góry naprawde cie nienawidzi, bo daje ci więcej czasu na zje/banie sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda k****** kiedyś trafi na swojego hooja i wtedy będzie miała przej******** ale wszystko w swoim czasie, karma jest wredną kur wą która zawsze pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przeglądając wpisy doszłam do wniosku że największą ku/ rwa jesteś ty. W dodatku mameją życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dziewczyno po co dyskutujesz z tymi jełopami? Przecież to potrafi myśleć tylko jednym narządem. Oni nawet nie wiedzą co to inteligentna konwersacja, pasje, zainteresowania bo dla nich liczy się tylko jedno. Polscy mężczyźni. Wy za 15 lat pewnie będziecie mieć jaja jak u byka, półmetrową stojącą pałę i klatę jak mister american. Same ósme cuda świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ciekawe tylko dlaczego w realu żadna was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas nie chce? to chyba my ich, po co komu kur/wa z krzywym ryjem 24 na dobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Widocznie tylko na taka cię stać. To wy skuczycie jak psy jakie te baby wybredne i chciwe. I jak chcą księcia z bajki a nie takie cuda jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babom przez wolność odbija palma, na szczęscie Europe zaleje Islam i baba wróci gdzie jej miejsce czyli pod but faceta i będzie grzeczna i posłuszna a jak nie to facet ją zarżnie jak świnie bo będzie miał do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 Powiadasz że " baba wróci gdzie jej miejsce"... cóż, tobie jako białemu Europejczykowi tak się by nie poszczęściło. Przy dobrych wiatrach zostałbyś osobistą zabawką jakiegoś przystojnego Araba o upodobaniach homoseksualnychi sadystycznych i pewnego pięknego dnia skończyłbyś z urwanym łbem. Najprawdopodobniej jednak tacy ja ty nie będą mieli tego farta i wylądują z poderżniętym gardłem zaraz po nastaniu Islamu. Natomiast kobieta swoim wdziękiem naprawdę wiele może zdziałać. Choćby jako dawczyni życia jest bardziej cenna. Przypomnij sobie dzieje Turków. Z praktycznego punktu widzenia jesteśmy bardziej przydatne. Nie mam na myśli tylko świadczenia usług seksualnych. Ty byś nie miał jakichkolwiek praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W islamie facet musi zarobić na kobietę i dzieci. Nieudacznicy pokroju takich z kafe nie mają racji bytu i szans na kobietę.. W Polsce naprawdę wystarczy, że facet ma jakąkolwiek pracę i zawsze się znajdzie jakaś chętna, bardzo niskie wymagania w porównaniu z innymi nacjami. Strach pomyśleć co trzeba sobą reprezentować, żeby żadna się nie skusiła. Albo ktoś celuje poza swoją ligę i zdziwiony, że laski o urodzie modelek śmią mieć wymagania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×