Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dlugo po urodzeniu noworodek wisi na cycu i trzeba z nim lezec cala dobe

Polecane posty

to prawda że są dzieci które maja duża potrzebe ssania wiec można podac smoczek, wcale nie jest on wrogiem kp tylko trzeba podawac ten smoczek z rozsądkiem ...znam jedna mame u której dziecko ciagle wisi na cycku ale jest to" specjalna robota" matki, której nic się nie chce i przez to ze ciagle karmi dziecko MUSI mieć pomoc do sprzątania gotowania itp., bo "biedna " z niczym nie zdąza i rodzinka skacze wokół niej bo taka biedna:@ jak to widze to mnie wkurza tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dajecie rade czuwac cala dobe przy dziecku, skoro kawy pic nie wolno jak sie karmi?ja bym przysnela nawet na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tak do około 5 tygodnia większość spał, cyc rożnie, czasem co pół godziny a czasem przespał 3 godziny, w nocy jadł tylko 3 razy, jak miał około 5-6 tygodni to sie zaczęła jazda bez trzymanki zaczął mieć kołki bóle brzuszka i tylko pierś go uspokajała wiec siedziałam jak ten więzień w mieszkaniu trwało to do 3 miesiąca i wisiał wtedy na cycku bardzo dużo ale nie tak zeby to trwało całe dnie, pół godziny jadł potem powiedzmy godzinę spał, potem znowu przy cycu 40 minut i tak cały dzień, wieczorem darł sie około 4-5 godzin bo miał kolki wiec oboje z mężem byliśmy wykończeni, chciałam przejść wtedy na mm ale synek nie chciał w ogóle z butli pic :/ jak skończył trzy miesiące to juz było inaczej zaczęłam z nim wychodzić na dłużej ale i tak czesto domagał sie cyca nawet co dwie godziny ale jadł tylko kilka minut a nie pół godziny,a te grzeczne dzieci co widzisz w galeriach to sa dzieci nakarmione mm bo to tluste mleko i te dzieci śpią, nie znam piersiowego niemowlecia z którym mama na luzie latalaby po sklepach godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:21 to brednie ja kawę Piła, normalnie tyle co zawsze czyli jakieś 4-5 filiżanek słabej kawy z ekspresu ;) dziecko nie miało problemów ze snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miałam szczęście, ale karmiac piersią nie musiałam temu podporządkować życia. Byłam z synkiem w szpitalu 7dni, tam rozkrecilam laktacje z pomocą laktator a, synek nauczył się ssać. Po powrocie do domu normalnie wychodzilismy na spacery i opiek9walam się stesknionym 3latkiem. Jak młodszy miał 2tyg, to mąż wyjechał i zostałam z dziećmi sama na 3tyg. I było dobrze, wszystko dało się ogarnąć i mieć czas dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile razy dziennie dziecko je?skoro to trwa po godzinie to chyba nonstop i dlatego placze jak sie odstawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Krysia
"jak dlugo po urodzeniu noworodek wisi na cycu" Aż skończy studia a potem będziesz wnuki bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.20 13:21 to brednie ja kawę Piła, normalnie tyle co zawsze czyli jakieś 4-5 filiżanek Jeśli tyle samo piłaś w ciąży to dziecko urodziło się kawoszem i nie dałoby rady bez porannej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×