Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Anonimowa ankieta ile wydajecie miesiecznie na jedzenie i na ile osob

Polecane posty

Gość gość

Ja zaczne, 2 osoby 1300 zł na 2 osoby jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 osoby (trzecia w drodze), ok. 350 euro (średnio licząc - latem jest mniej bo mamy własny ogródek, zimą więcej). Wyjść do restauracji nie liczę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby: ok 2000 zł na jedzenie i nie wiem jak oszczędzić :( Ale staramy się odżywiać zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spożywka i chemia 3500-400 tys. 4 osoby (2 małych dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli na samo jedzenie? 2600 zł na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000zl na dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 3 tys złotych na 2 osoby i niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 osoby ok 2000 na sama spozywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy obliczacie ile wydajecie np na żarcie,jakis zeszyt prowadzicie? Ja nie mam pojecia ile na co idzie,raz placisz karta,raz ja,raz maz z innego konta,ciezko ile i na co poszlo nawet mniej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy rozliczenie wydatków w Excelu. A przy zakupach na taśmie rodzielamy jedzenie od chemii więc na paragonie łatwo odjąć i widać na co ile idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200zł, 3 osoby x To chyba tylko kartofle i chleb z margaryną wpierrttalacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby, jakieś 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany jaka patola tylko 1000 zł na żarcie na dwie osoby. jak w najgorszej melinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 3 osoby idzie jak nic 3000, gdy chce się normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz że żarcie za 1000 jest jak w najgorszej mało nie to masz doświadczenie? Ty zapewne na śniadanie raczysz się kawiorem a kolację jadasz w atelier amaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też 3 osoby i również 3000 przeznaczamy na życie, a jak coś zostanie to odkładamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tabelkę w excelu. Tez 3 osoby, 3 tys. Restauracji nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200zł, 3 osoby x To chyba tylko kartofle i chleb z margaryną wpierrttalacie X Nie, nie tylko bo lubię kaszę i ryż a chleba nie smaruję ani masłem ani margaryną, taki nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400zl jak jem normalnie i gotuje, do 700 jak mi się czasem nie chce 8 chodzę do restauracji, kawiarni i zamawiam pizzę, dodam, ze soków, jogurtów, orzeszków itd sobie nie żałuje i jem w. Karę zdrowo. Na 1 osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pochwalą się osoby które wydają na jedzenie np 3000-5000 na dwie osoby co jecie o co zaliczacie do tej kwoty skoro takie rarytasy to chętnie się dowiemy i też przezucimy się na luksusowe żywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 1500 na 3 osoby, w tym sześciolatek bez jakiegoś szalonego apetytu. Liczę tu tylko jedzenie w domu, bez np. ciastka w kawiarni poza domem. Z cateringu mały nie korzysta. Jemy zdrowo moim zdaniem, nie kupujemy praktycznie żadnych napojów do domu (wody butekowanej, soków itd), za to sporo bakalii i owoców, dostajemy od rodziny ziemniaki, marchew, pietruszkę, czasem przetwory i króliki albo kurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. 700 zł na 2 osoby, kupuje głównie w dyskontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście zapomniałam dodać że w tych dyskontach kupuje głównie kapuste, ziemniaki i chleb, bo tym sie głównie żywimy. Czasem buraki pastewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - jaki masz problem kobieto? Ze wydajesz za dużo i nie potrafisz mniej, bo nie czaję takich kretynskich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwecja/Sztokholm: dwie dorosłe osoby, 6.000kr coś tak około 600€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×