Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilsowik

Brokat na ścianie

Polecane posty

Gość kamilsowik

Witam wszystkich, chciałabym zapytać czy jest osoba która ma w domu brokat sypki na ścianie? Podoba mi się ten pomysł, ale nie wiem jak to wykonać. Czytałam że brokat sypki łączy się z lakierem akrylowym bezbarwnym, natomiast wolałabym poznać opinię osób które miały z tym styczność, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, jeśli lubisz połyskujący efekt na ścianie to iskrzące srebro bądź złoty pył z kolekcji Diamentowej będzie strzałem w dziesiątkę! To naprawdę nie na takie trudne. A efekt? Ciekawie i z charakterem! Lśniącą farbą możesz pomalować jedną ścianę. Resztę pokryj adekwatnie pasującym kolorem. Chodzi o to, żeby stworzyć jednolitą i zgraną kompozycję. ;) Na jakie odcienie zamierzasz przemalować swoje ściany? W razie pytań pisz – chętnie pomogę. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taką farbę http://styline.pl w kolorze silver i na to też bym właśnie położyła na jednej ścianie coś błyszczącego, bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale byłaby to ściana w łazience, czy są jakieś przeciwwskazania z uwagi na większą wilgotność? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×