Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wibratorka

Za duzy wibrator

Polecane posty

Gość wibratorka

Witajcie. Mam pewien problem. Otórz Kupiłam w sekshopie internetowym wibrator. Z wyglądu poprostu cudeńko. Odrazu chciałam go mieć. Z imitacji skóry, z 10 stopniami wibracji, waga autentyczna, jąderka i przyssawka, lekko żyłkowany. Wczoraj przyszedł i z wyglądu jest piękny, w dotyku bomba. Chyba najładniejszy penis jaki widziałam :D tylko bardziej kierowałam sie zdjęciem niż opisem i okazało sie ze jest jakby... za duzy. To znaczy nie pod względem długości mi sie zdaje bo to 19 cm z czego penetracyjna dł to chyba z 16 ale po wejsciu pierwszych może 5 cm robi sie zbyt szeroki i odczuwam ból i nici z dalszej zabawy :( Nie wiem co z nim zrobic. Oddac nie moge uzywanego, ani sprzedać a kosztował ponad stówe. Nadmienie że nie jestem dziewicą ani nic. Czy ma sensspróbować troche "na siłe" i sie przyzwyczaic czy ćwiczyc i wkładać stopniowo? Miał ktoś podobną sytuacje? I prosze bez śmiechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorka
Tak uzywałam i nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam tego jedynego

Ja mam podobną stuację. Kupiłam dziś dildo, z cyberskory. Zabawiałam się już, ale jest za duży chyba, bo odczuwam ból. Byłam bardzo podniecona, miałam śluz, ale i tak, nie chciał wejść głębiej niż 5 cm...

Mówiłam sprzedawcy, ze ten bedzie za duży, a on mi na to, że mniejsze to mają tylko chinczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia...

To używajcie kobietki żelu do nich...mówi to Wam Kobieta .....używające gadżetów erotycznych... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgosc

Ja juz ponad rok  urzywam wibrator ktory ma ponad 20 cm i jest okyj pomimo ze mam tez zywego ...aa ale zadko bo pracuje  za Granica tez ma dlugiego ale nie takiego jak ten moj kochany wibrator ktory dostalam od mamy bo obydwie jestesmy  duze  damy jak damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
2 godziny temu, Gość bgosc napisał:

Ja juz ponad rok  urzywam wibrator ktory ma ponad 20 cm i jest okyj pomimo ze mam tez zywego ...aa ale zadko bo pracuje  za Granica tez ma dlugiego ale nie takiego jak ten moj kochany wibrator ktory dostalam od mamy bo obydwie jestesmy  duze  damy jak damy

... a jak nie damy to ... z głodu zdychamy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×