Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pan222

Czy w Polsce brakuje kobiet?

Polecane posty

Cześć. Jestem 30-letnim kawalerem i coraz częściej mam ochotę aby to zmienić. Ludziom wydaje się że to bardzo proste. No właśnie nie! Ilekroć zainteresuję się jakąś kobietą szybko okazuje się że jest ona w poważnym związku a nawet jest mężatką i ma dzieci. Przyznam szczerze że to masakrycznie frustrujące. Czasami mam wrażenie że w naszym kraju na 50 kobiet przypada 100 mężczyzn. Niby statystyki mówią coś zupełnie innego ale ja tego w społeczeństwie w ogóle nie widzę!!! Zrobiłem nawet test odnośnie mojej obecnej jak i poprzedniej pracy. W obu przypadkach kobiety o których wiem na pewno że są wolne mogłem dosłownie policzyć na palcach jednej ręki. Natomiast lista samotnych panów zawsze była dość długa. Przyznam szczerze że ta sytuacja sprawia iż jestem już trochę zrezygnowany. Przestałem widzieć sens w nawiązywaniu znajomości bo po pięciu minutach okaże się że kobieta ma już poukładane życie osobiste. Kończy się tylko rozgoryczenie. Nie szukam znajomości, nie podrywam bo i po co? Co z tego że chciałbym dać wiele od siebie jeśli kobiety tego nie potrzebują bo w wolnym czasie są ze swoimi partnerami. Mają wszystko zapewnione. Przez takie sytuacje człowiek czasami czuje się mało potrzebny. Zadajesz sobie pytanie jakie miejsce mam w społeczeństwie i czy jest takie miejsce? Dlatego mam inne rozrywki. Dużo czasu spędzam w internecie na słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmików. Niestety coraz częściej sięgam po alkohol. Ostatnio regularnie kursuje do mieszkania z pełną reklamówką piw. Jeśli trafi się już jakaś wolna i chętna do związku to są to głównie kobiety starsze ode mnie, po przejściach i rozwodach. To nie jest dla mnie rewelacyjna opcja na życie. Gdzie jest u nas tak mało kobiet???

Gość gość
Może poszukaj szczęścia na jakiś portalach randkowych Ale od razu podkreśl, że nie szukasz przygód tylko poważnego związku. Ja np. Swojego chłopaka poznałam w Internecie poprzez grę I jesteśmy razem już parę lat. Nie załamuj się I proszę odstaw ten alkohol. Powodzenia!

Gość gość
Statystyki niestety na ktore patrzysz to czysta demagogia niestety do 40 roku zycia przewaga mezczyzna jest kilkuprocentowa. Za to masz cala mase wolnych kobiet po 60. Po drugie takze stosunki spoleczne powoduja ze wolnych kobiet do 40 jest duzo mniej bo starsi ustawieni mezczyzni staraja sie wiazac z duzo mlodszymi kobietami. Po trzecie wiele kobiet jest samotnymi matkami z ktorymi zupelnie nikt nie chce sie wiazac nawet one same bo najczesciej dostaja alimenty po bylym mezu. Ale i tak masz spory wybor wsrod dziaciatych samotnych tyle ze dzieciaki cudze trzeba wychowywac. Kiedys zwyczajnie takie problemy byly roziwazywane przez wzajemne mordowanie sie facetow na wojnach a dzisiaj jest jak jest. Wiec stad ten wysyp kawalerow i brak kobiet. W sumie taka jest natura wymusza wieksza agresje i wspolzawodnictwo wsrod mezczyzn dlatego rodzi sie wiecej facetow. Takie jest zycie - brutalne, przezywaja najsilniejsi czysta prymitywna natura zawsze zwycieza.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować