Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studziak

Zauważyłam ostatnio, że czego bym do usunięcia nie zgłosiła, to znika.

Polecane posty

Inna sprawa, że przeważnie to swoje tematy zgłaszam, bo mam bordera i inne zaburzenia - ale nieważne. Zmierzam do tego, że chyba jakaś modka/modek znowu tu jest. Uważaj grzesiek, ty cygański spuście, bo śląskie żarty i hejtowanie ci się kończy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie ma modka/modki. Nauczcie się w końcu że opcje "zgłoś do usunięcia" obsługuje makro (tj. automat), które jest ur*******ne co jakiś czas i czyści posty, które mają nabitą określoną liczbę kliknięć "zgłoś...". Moderacji, takiej typowej jak kiedyś, już tu nie ma. Ostali się jedynie administratorzy. Możliwe że zwiększyli częstotliwość ur********** tego makra i obniżyli próg ilości kliknięć "zgłoś", skoro Twoje zgłoszenia chwyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, że jest moderacja! Automat nie miałby tak rozbieżnych lagów w działaniu, poza tym zgłoszenia mailowe też jakiś milczek obsługuje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uru/chomienie; uruch/omienia debilna cenzura. a Kotarbie to fakt, przydałby się ban i wątpię aby umiał korzystać z proxy aby to przeskoczyć. ale pewnie niedostanie, bo on tymi swoimi fazami nabija wyświetleń i postów do statystyk dla reklamodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nico. :classic_cool: Mówiłam, że automat nie miałby takiego laga. :classic_cool: Nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany, odśwież za jakiś czas. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz zgłosić temat "Kaczka na taczkę" bo ja zgłaszam i on wcale nie znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz zgłosić temat "Kaczka na taczkę" bo ja zgłaszam i on wcale nie znika x bo jest za duży. może spróbuj zgłosić z kilku/kilkunastu IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka na taczkę to temat upierdliwego emeryta po kilku zawałach. Niedługo pewnie i tak zejdzie, rozłoży kopyta, więc nie dziwię się w sumie moderacji, że nie ruszają po raz kolejny, tego niereformowalnego, stetryczałego łajna. :-) Chodzą słuchy, że kiedyś znalazł się w środku małej wojny Cracovsko - Wiślanej i nawet ich swoim toksycznym ryjem na chwilę pojednał, okupując to wizytą w szpitalu, złamaną nogą i zgubioną szczęka. To może być plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×