Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Furby czy maja wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 6 lat pomyślałam by na mijolaja kupić jej furby boom. Ale jak ta zabawka się sprawdza? Z tego co czytałam na aukcjach all to ona nie gada po polsku? Co sądzicie o tej zabawce? A może polecicie jakaś lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje 6 letnie dziecko nie zna angielskiego? to czego jej w szkole uczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci mialy i powiem ci że miesiac się pobawiły i potem leżaly w kącie wiec sprzedalismy. Ja nie polecam, nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskiego uczą ale włoskiego juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka chce jakiś domek little petshop jak ja mam dać 100 zł za kawałekażdy plastiku to szukam jakiejś lepszej zabawki za 200 zł Jaka mi polecicie? Jak nie furby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1. 300zl za durnego pluszaka? kretynizm 2. aplikacji tlumaczacej na polski nie umiesz pobrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj tego mój syn ma 2 duże ze 3 małe i inne małe spiewające i pluszowe żaden go nie intersuje już .Te duże leżą w szafie ,aż żal bo to drogie a tak sponiewierane ,a mówiłam babci aby nie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - 6 latek i zna angielski, aleś pieprznięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie gada po angielsku! Mojej córce się podoba ale jak wszystko nie na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam furby boom cristal. Mówi po ferbijsku i po polsku. Ma kilka wgranych zdań,a reszty się uczy. Córka go uwielbia ale ma 3lata. Myślę,że dla 6latka to już nuda. Starsze dzieci koleżanek mają i leżą schowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mówiła co by chciała i jest tanszy, powinnaś się cieszyć. Jak byłam mała był taki piesek pluszowy który bardzo chciałam i prosiłam o to na święta, potem na urodziny i znowu na święta i cały czas dostałam jakieś inne zabawki które mnie nie interesowały. W końcu kiedyś byliśmy w sklepie i prosiłam bo znalazłam ale usłyszałam że to jest dziadostwo i mam wybrać coś innego. Miałam gdzieś 6-7 lat i pamiętam do dziś, 20 lat później jak mi było żal. A bardzo rzadko prosiłam o takie rzeczy jak byłam mała. Ale moim rodzicom się nie podobał więc nie dostałam pluszowego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×