Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsza dieta inwidualnia ??

Polecane posty

Gość gość

Hej :) chciałabym się zapytać czy może macie jakieś sprawdzone strony dietetyczne (dietbyann , oxy dieta czy może ta dieta z bebio jeżeli dobrze kojarzę) chodzi mi o to aby układali dietę inwidualnie ponieważ nie jem wszystkiego i nie chce płacić na marne wiec jeśli ktoś wie coś w tym temacie to poproszę o informacje z góry dziękuje . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudniesz studentko to Ci kotku cycki zmaleją, chcesz tego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharlieLee
Ja uważam ,że jak chcesz schudnąć to najlepiej mieć jakiegoś trenera personalnego . Ja też sama próbowałam się zabierać za coś takiego , ale nigdy mi to nie wychodziło niestety . W koncu zdecydowałam sie na trenera personalnego . U mnie w Białymstoku jest świetny , a własciwie świetna Katarzyna Gryko . Po odpowiednich badaniach , zdjeciach sylwetki , została mi dobrana odpowiednia dieta sportowa oraz p;an treningowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burgas
Tak się akurat składa ,ze katarzyna Gryko jest również moim trenerem personalnym . Dzięki niej schudłam , nabrałam pewności siebie . A jeśli chodzi o przepisy to ma je genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ware88

A ja z kolei najpierw zaczęłam od diety oczyszczajacej , diety sokowej sokami sportfoodsoki.  Bardzo dobrze oczyszcza organizm, przyspiesza metabolizm. Taką dietę miałam 3 dni. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×