Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z 14 letnią

Polecane posty

Gość gość

Kobieta miała 35l Beata i spotykamy się tylko na sex. Minął miesiąc zadzwoniła czy nie wpadnę do niej na kawę odpowiedz była natychmiastowa Beata obciaga lubi w d**e być ******* poza tym jest zgrabna nosi mini pończochy a to mnie jara nieraz nagrywamy się gdy wale od tyłu albo jak ma k****a w pysku. Ma córkę Weronika ma 14 lat.Spotkaliśmy się u niej córka w szkole a my rżneliśmy się ostro lubi wulgaryzmy ciągnięcia za włosy piss chatę wolna wiec oblalem ja moczem potem wypiela tyleczek walilem Suke a ta jeczala nie wiadomo skąd w drzwiach pojawiła się Weronika zastyglem na chwile ale nic ona patrzyła podniecilo mnie to więc *****lem jeszcze mocniej patrząc jej prosto w oczy skończyłem k****a wzięła do ust oczyscila go.Po paru dniach spotkałem Weronike zagadalem spytałem czy podoba się jej jak posuwam mamusie one speszona po cichu ze tak.Powiedziala ze jej koleżanka ***** się już i lubi się całować na tym się skończyło po tygodniu odwiedziłem Beatke Weronika tez była i jej koleżanka 14 lat ale suka ze od razu mi stanął Beata musiała wyjść na pocztę zostaliśmy sami Weronika raptem wyszła na chwile do sklepu patrzyłem na jej koleżankę niska zgrabna jędrne piersi wypiety tyleczek zaczyna się rozmowa na temat sex pytała się o wszystko ja spytam dlaczego nie gadasz z rodzicami tylko że mna Weronika dużo opowiada o Panu przyblizylem się zacząłem ja macać po nogach piersiach nie broniła się zachęcała wręcz długo nie trwało jak siedziała mi na kolanach calowalem ja piescilem jędrne piersi ta wiła się jeczala rozpisałem spodnie unioslem ja i nadzialem na k****a krzyknęła ale wiem że nie jestem jej pierwszy wiec nie miałem hamuLwowie rżnalem ostro one zaczęła prosić bym skończył bo bardzo boli powiedziałem musze się spuscic jak to zrobisz! Wezmę do buzi ok odparlem uklekla otworzyła usta wsadzilem k****a dlawila się wymiotowac chciala wkurza mnie albo ciagniesz albo rżnę cie w d**e suko złapałem za głowę walilem w pysk zlalem się ale nie polkla wylalo się z jej ust posprzataj to i wszedłem.nie zapomnę tej Suki do końca życia.Myślałem że nie spotkamy się po tak ostrym ******iu a tu niespodzianka czekała koło mojego auta gdy spytała czy podwioze ja do szkoły powiedziałem wskakuj nie pojechałem do szkoły tylko do mnie cały dzień piprzylem ja mloda jest wytrzymała nie raz leciała jej łza ale ******* się bez problemu spotykamy się długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bylo, potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm a skąd ta Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jak się stary pies iskał. Mokry sen pedofila-onanisty, którego jedyna kobieta to Renia Grabowska :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenin
I co dalej w tym temacie towarzysze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×