Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

11 tydzień ciąży i choroba

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, obecnie jestem w trakcie 11 tygodnia ciąży, od wczoraj lub może niedzieli wieczorem silnie zachorowałam. Mam gęsty katar, powiększone węzły chłonne, wczoraj ból gardła. Czy są jakieś mamy, które były chore we wczesnej ciąży, a mimo to urodziły zdrowe dzieci? Jak na razie naczytałam się o samych poronieniach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle napisałam. Jestem przy końcówce10 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masz poronic... Bez paniki. Ja byłam chora wiele razy ważne tylko żeby gorączki nie było. Weź Apap, paracetamol ogólnie dobrze działa przy takich przeziebieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak bylo to chyba by juz ludnosc dawno wymarla, przeziebienie w ciązy zdarza sie tak samo jak i bez niej... wiekszosc kobiet byla chora podczas ciązy, ja conajmniej 2 razy, raz na poczatku i ok 30 tyg. trzeba uwazac na leki i tyle, nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 10 tc i 1dzien Byłam chora w 8 tyg tzn bolalo mnie gardło miałam okropnie zatkany nos i złe zamopoczucie. Gotaczki nie miałam. Tez mam nadzieje ze będzie wszystko ok. Mam mdłości i najchętniej bym zwymiotowala to mam nadzieje ze dziecko żyję i ma się dobrze. Lekarz pozwoliła mi lykac 2x rutinoscorbin kupiłam serię prenalen (syrop wydaje mi się lepszy) na katar woda morska ani sól nie działało byłam tak zdesperowana ze 1 raz użyłam otrivinu dla dzieci na noc i w końcu się wtedy wyspałam. Na drugi dzień byłam u gin i pozwoliłaużywać tych kropli 3x dziennie przez 3 dni ale ja używałam raz jak juz musiałam wyjść to 2x dziennie. Teraz nadal mam katar ale taki przezroczysty ale nie zatyka mi nosa i rzadko smarkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze lekarka pozwoliła sinupret na zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeść dużo owoców warzyw problem w tym ze ja nie mogę. Nawet dziś dufastonu nie mogłam połknąć bo od razu odruch wymiotny. Ty też masz takie mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za pocieszenie, na razie strasznie panikuję, w necie pełno wpisów, które straszą, żeto bardzo źle i źle rokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos Ty, nie przejmuj sie tymi glupotami, malo ktora omija przeziebienie w ciązy. za to grozne jest branie lekow jak popadnie, w zasadzie to poza paracetamolem tabletek sie nie bierze. przy zwyklym przeziebieniu w gre wchodza domowe metody, a antybiotyk lekarz przepisuje gdy choroba zagraza dziecku. dbaj o siebie, wygrzej sie, poleniuchuj troche i sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam sobie syrop z cebuli,prenalen tez zakupilam, syrop strasznie smierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży brałam Apap na najróżniejsze dolegliwości więc polecam. Plus prenalen a na gardło tantum verde ale to od ii trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w obu ciazach po kilka razy bylam chora, w kazdym z trymestrow. dzieci zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×