Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabianie na opcjach binarnych

Polecane posty

Gość gość

Co to są opcje binarne i jak je grać? Opcje binarne to ulubione narzędzie handlu online. Podstawową zasadą opcji binarnych jest prognoza, czy cena danego aktywa będzie wzrastać lub spadać. Aktywem mogą być pary walutowe (np. EUR/USD), towary (złoto, ropa itd.), indeksy lub akcje. Jeśli twoja prognoza okaże się poprawna, zyskasz do inwestycji na dodatek ok. 80%, w przeciwnym razie stracisz inwestycję. Witam, poszukuje osób chętnych zarabiać na opcjach binarnych. Oferuję pomoc i poradnik wprowadzający w podstawy. Dodatkowo bezpłatnie daję specjalistyczne narzędzie, które pomoże w zarabianiu przez udostępnianie sygnałów. Osoby chętne zapraszam na email: adampasnik82@onet.pl Aby zacząć potrzeba minimum 250 euro. Więcej informacji na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makswwa
Jak dla mnie za duże ryzyko, a jeszcze wkład własny ponad tysiąc zł. Trochę inwestuję, wprawdzie nie w złoto czy akcje, ale w ethereum czyli kryptowalutę. Wydaje mi się to o wiele lepszą opcją teraz. No i przynajmniej rejestracja jest darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzamsie
Zgadzam się z makswwa. Też inwestuję w kryptowaluty bo zyski są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeneijekei42
Inwestycja w kryptowaluty jest dobrym pomysłem, ale jeszcze lepszym jest ich wydobycie, ja korzystam z koparek firmy http://coinminer.com.pl/ i zarabiam na tym dużo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×