Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdenerwowana1234

Czy to mogą być objawy wczesnej ciąży?

Polecane posty

Gość Zdenerwowana1234

Witam. Mam pytanko może mi pomożecie smutas.gif około 12dc miałam owulacje przy cyklu 26 dni ostatni okres miałam 5. 10. Kochałam się z chłopakiem no i teraz nie wiem co się ze mną dzieje. Kilka dni po owulacji bardzo słabo się czułam zawroty głowy było mi słabo, później doszło do tego straszny ból lewego jajnika i ból brzucha jak na okres. Zgaga cofanie się wszystkiego tydzien przed okresem zaczęły mnie boleć piersi nie wiem czy może mieć to coś wspólnego i od owulacji miałam gesty biały śluz. Do tego jeszcze slinotok i kwaśny posmak w ustach Teraz jest 21dc mam ból piersi ale jajniki już nie bolą i śluz jest wodnisty. Proszę poradzić mi smutas.gif może któraś już tak miała smutas.gif bardzo chciałabym być w ciąży a do okresu 5 dni. Dodam jeszcze że kilka dni temu ten śluz był gesty i przybrał żółty kolor. Ale tylko dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stówę ciąża, gratulacje!zrób już test, jak masz już objawy to już wyjdzie wiarygodny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana1234
Robiłam już testy 7 dni po teoretycznej owulacji i 8 dni po wyszły negatywne. A takie symptomy już miałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana1234
A teraz zostało mi 5 dni do miesiączki i wszystkie objawy się skończyły jedynie zostało delikatne laskotanie w podbrzuszu. Nie wiem co mam myśleć już. Staramy się już kilka dobrych miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro śluz być żółty to równie dobrze może to być infekcja. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test. 7 dni po owulacji to zdecydowanie za wcześnie. Poza tym też nie możesz mieć 100% pewności że owulacja była 12dc jeśli nie było to monitorowane przez lekarza. Poczekaj te 5 dni i wtedy zrób test. Ale nie nakrecaj się bo ci się spóźni okres a ciąży może nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest za wcześnie na jakiekolwiek objawy oprócz bólu piersi ale to równocześnie może być objawem pms. Także nie nakrecaj się bo tylko gorzej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio tak mialam wszystkie objawy ciazy( juz mam jedno dziecko wic wiem jakie moga byc)- nawet kres spoznil sie 3 dni, temperatura w pochwie byla 37.1 i zonk, przyszedl okres...nie napalaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana1234
Wiem, wiem zdaje sobie sprawę że to za wcześnie poprostu tak bardzo nie mogę się doczekać tego dnia okresu :( czytałam że niektóre dziewczyny też pisały o takich symtomach i okazywało się że są w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że inne tak miały to nie znaczy że ty też. Każda ciąża jest inna. Nakręcanie się to ostatnie co ci jest potrzebne. A los bywa przewrotny, jak bardzo chcesz to możesz nie zajść. Poza tym pozytywny test nie świadczy że ciąża się utrzyma. Niestety tak też bywa, nie straszę cię ale sama tego doświadczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym objawem wczesnej ciąży jest dodatni test ciążowy którego ty nie masz bo mieć nie możesz skoro termin miesiączki nie nadszedł. Ogarnij się małolato. Objawy o których piszesz są charakterystyczne dla fazy lutealnej pod czas której mogło dojść do zapłodnienia a nie musiało. Proponuje poczytać podręcznik do biologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana1234
Zdaje sobie z tego sprawę :( no nic dziękuję za słowa otuchy :) zostaje mi czekać niestety. Na szczęście to już tylko 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana1234
No nie wiem czy taka malolata. Może dla Ciebie tak ale Ty byś musiała mieć ze 45 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mam 27 a ty inteligencja nie grzeszysz zachowujesz się jak małolata która chce złapać chłopaka na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana1234
Wypraszam sobie. Jesteśmy już ze sobą 4 lata jesteśmy zaręczyni ślub ma być w przyszłym roku. Nie potrzebuje tu takich bezsensownych komentarzy jak twoje. Nie chcesz powiedzieć czegoś w tym temacie to nie pisz i nie czytaj. A wiekiem nie wiele się różnimy. Za to poziomem zachowania bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nie klóćcie się. Autorko ja na początku ciąży też miałam zolty śluz i mega mocno bolały mnie piersi jak nigdy w życiu. Test zrobilam dla pewności tydzień po terminie okresu i od razu wyszły 2 kreski. Dodam jeszcze że jeszcze przed zrobieniem testu, tego samego dnia od rana miałam mdłości. Test zrobilam po pracy po południu. Autorko spokojnie różnie może być spróbuj się nie nakręcić bo potem będzie Ci przykro. Wytrzymają jeszcze te 5 dni. Zajmij się czymś innym. Na spokojnie. Trzymam kciuki. Daj znać za 5 dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A..co jest test negatywny.. A 5 dni okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba ma obawy ze facet się rozmyśli przed ślubem. Masz jeszcze trochę czasu złapiesz na wędkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś w ciazy. Puki ci urojonej ale to jakiś początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty PÓKI co masz podstawowe braki w ortografii. To jest zdecydowanie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wole mieć dysortografie niż miec urojenia. Z dysami nie trafia się do psychiatryka a z urojeniami i owszem. A brzuch już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wgrywasz sobie te objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.02 zaraz ci autorka wyjedzie ze ty tez jesteś dysortografikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak autorki, robiłaś dziś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ostatnią miesiączkę miałam 13 września. 11 października wykonałam test ciążowy - wyszedł pozytywny oraz HCG 56mlU/ml. Dzisiaj niestety dostałam okres . Czy możliwe jest aby testy się pomyliły i nie byłam w ciąży a jest mi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pierw ślub a potem róbcie dzieciaka? zaczynacie życie od d/u/p/y strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:24 byłaś u lekarza ? Jak wyglądal ten okres ? Miałaś jakieś bóle, skurcze mocne krwawienie ? Czy tylko takie plamienie ? Musisz podać więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×