Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

Mam borderline....

Polecane posty

Gość gość
My pewnie też tak tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie jednak upieram ze masz zwyczajne niedoje'banie umyslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smażone jabłka w cieście z dodatkiem cynamonu. Tak mi teraz przyszło do głowy. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) . Teraz to mi się będziesz kojarzyć z kawą, cynamonem i sezonowo z jabłkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu kocham cynamon ! Kocham kocham kocham. Kupuje na allegro 5kg wiadro i bede łyzkami jadl :classic_cool: A co chodzi o kawe to mnie tutaj strasza, ze dolacze do slawnego klubu 27... Ale jestem juz uzalezniony wiec nie odstawam 🌼 Konkubino 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś A co chodzi o kawe to mnie tutaj strasza, ze dolacze do slawnego klubu 27... x To chociaż będziesz sławny i wśród sław :classic_cool: Pamiętaj, co nas nie zabije to nas wzmocni i nie daj się nikomu zastraszyć ;P No i znowu skojarzenie - kawa cynamonowa - piłeś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś I to jakis cud, ze nie bede Ci sie kojarzyl z borderline, hipomania albo zaburzeniami emocjonalnymi jezyk.gif x Nie będziesz :) A schodząc z tematu, od dawna masz tu konto, albo miałeś jakieś inne wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonu tak z premedytacja nigdy bezposrednio nie dodalem do kawy lecz... Zrobilem kiedys sobie najpyszniejsza kawe w moim zyciu. Znalazlem w szafce mieszanke do grzanca :classic_cool: dodalem to do kufla 0,5l kawka mleczko i wyszlo to genialne :D z tego co pamietam w skladzie byl cynamon, gozdziki i cos jeszcze. Pyszne to bylo. :classic_cool: zjadlbym sliwki z cymamonem, matko boskaa jak bym zjadl.... Nie mam sliwek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bajkowy", zgadza się, cynamon dodaje się do grzańca, chyba najbardziej ze względu na zapach, który to kojarzy się ze świętami. No a swoją drogą, to cynamon jest bardzo zdrowy, antyrakowy, przeciwmiażdżycowy, na przeziębienia i żołądek. Czyli zdrowy chłop będziesz i żadna kawa Cię nie powali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś Na kafe jestem od 2014, poprzednio moje konto to zapent jezyk.gif Em, wybacz ale niku "zapent" nie kojarzę, mam tu chyba za krótki staż (parę miesięcy, z tym, że dopiero teraz tak intensywnie, że jestem tu codziennie :-O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodaj do tego, ze swietnie poprawia pamiec i jest antydepresantem :P pisalem juz, ze kocham cynamon? Kocham 😍 Mnie zadna kawa nie naruszy ze wzgledu na olbrzymie ilosci serotoniny w mozgu :D a serotoniona to lek na wszelkie zuoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkowy tak kawa cynamonowa, to była z całej serii, bo jeszcze była czekoladowa, rumowa, orzechowa i ... jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biedrze kupilem kiedys 5 dodatkow smakowych do kawy w takich malych pojemniczkach. Byly czekolasowe, rumowe, qaniliowe i nie pamietam :P Czekoladowy syropek smakowal jak monte mmmm, wypilem caly bez kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś W biedrze kupilem kiedys 5 dodatkow smakowych do kawy w takich malych pojemniczkach. Byly czekolasowe, rumowe, qaniliowe i nie pamietam jezyk.gif Czekoladowy syropek smakowal jak monte mmmm, wypilem caly bez kawki. x :) . I przypomniałeś mi teraz, że ta o której zapomniałam, to była waniliowa i te kawy były tylko w biedrze, przed B.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulacz Tygrysów - Mnichu to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleurrebelle
Tu 99% osób ma jakieś zaburzenia w tym z 1/3 ma bordera:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś gość dziś To on smiech.gif x Rany ile on ma tych kont :D to juz 4 które ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×