Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badzia089547

Starania o dzidzie.

Polecane posty

Gość Badzia089547

Hej dziewczyny, czy tylko ja staram się o dzidzie i nic z tego nie wychodzi?? Powoli zaczynam myśleć że nie będzie mi dane mieć bobasa. Z narzeczonym próbujemy, niestety bez skutku. Mam trzyletnią córeczkę, ale chcemy mieć jeszcze jedno. Zastanawiam się czy to nie wina tego, że byłam w ciąży pozamacicznej, przez którą nie mam jajowodu i jajnika. Sama nie wiem co już o tym wszystkim myśleć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz jajowodu i jajnika to na pewno ciezej trafic w owulacje. Moze monitoring cyklu lub testy owulacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się staramy od maja. I nic jak narazie :/ Byłam u ginekologa ostatnio i jak robił mi badanie to powiedział ,ze nie było owulacji dzień później dostałam okres. Martwię sie. Ze nigdy nie mam owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam forum i naprawdę wiele dziewczyn/kobiet stara się o dziecko. Robią naprawdę wiele ale w tym wszystkim zapominają często o najważniejszym czyli o kwasie foliowym. Na etapie planowania dziecka jest on bardzo ważny, ogranicza ryzyko wystąpienia wad genetycznych. Ja o moje drugie dziecko też starałam się długo więc trzymam za Was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×