Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psimek

Moja dziewczyna nie chce ze mną spać..

Polecane posty

Gość Psimek

Przedstawię tą całą dramę o którą mi chodzi i której nie potrafię zrozumieć. Mam 21 lat. Moja dziewczyna ma 19 lat. Widzimy się tylko w weekendy, rzadko w tygodniu. Przeciętnie razy na 7 dni. No i jej mówię że możesz zostać u mnie na noc bo mamy gdzie nocować i mamy ku temu warunki oraz zgody rodziców. Mówię jej też że dzięki temu że przyjdzie do mnie na noc możemy być ze sobą dłużej i spędzić romantycznie czas. Również ciała (to że jesteśmy obok siebie) powinno być dobrym dopełnieniem tego że siebie bardzo mocno pożądamy. I teraz jest ta cała drama, bo dziewczyna mówi mi że nie potrzebuje nocek i że jej tak nocki nie sprawiają przyjemności jak mi. Wg niej jedna nocka na miesiąc wystarczy, nawet gdyby wgl nie było nocek to też byłoby ok. Takie słowa mi powiedziała. I nie, nie piszcie mi ze ma kogoś na boku bo nie ma i jestem pewny. Pytanie do was kieruje czy to normalne jak takie dziewczyna słowa mówi i czy wy byście w swoim związku to zaakceptowali? Tu nie chodzi o to czy są nocki tylko o to że dziewczyna ich nie chce bo nie sprawia jej to przyjemności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jej nie sprawia przyjemności? Spędzanie z Tobą czasu czy seks? Co robicie jak zostaję u Ciebie na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spanie ze mną nie sprawia jej przyjemności. Woli wrócić do domu i spać z kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sex przedslubny jest grzechem i przez grzech wpuszczacie demony do swego zycia czyli cierpienie np lęki biede odzycenie wypadki i tak mozna mnozyc i niestety jezeli urodzi sie dziecko nieslubne to i ono bedzie cierpiało biede bo nie nie umiecie utrzymac pytona w majktach ps pożądanie to nie miłość ono sie wypali i co powiesz jest sory miłosc sie skonczyła nie stety tak działaja demony ze wywołuje pozadanie w człowieku zebys zdradził zone doprowadził do cudzołozenia z dzieckiem 19 lat to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psimek
ja się pytam co o tym myślicie a nie o jakieś wykłady o demonach. Takie komentarze mnie nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jej tak bardzo nie zależy albo nie jest czułą osobą,,,,, każdy bardzo zakochany człowiek chce tulić we snie drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 latki nie potrafia czerpac przyjemnosci z seksu a druga sprawa nie potrafisz w Niej wywołać chemii, za młody szczyl jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asertywe
zgadza się że często młode dziewczyny nie mają przyjemności z seksu dopiero po latach się to zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginalolka
Nie dziwi mnie to. Ona ma 19.lat. Przed nią jeszcze kilku mężczyzn. Życie nie kończy się na nocach z tobą. :D A poważnie, ciebie bardziej interesuje sex z nią niż ona sama. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź z 14:15. Co z Ciebie za leszcz. Może jej nie dajesz tego czego ona by chciała? Skąd wiesz, że wasz wspólny seks sprawia jej przyjemność? Może udaje? A może ty nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 latka nie ma takiego popędu jak młody byczek, najlepiej kilkanascie razy z rzędu, kobiety maja inaczej pod tym względem, inaczej dojrzewają i inne maja potzreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuc ja zwykla szmata innym daje tylko tobie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×