Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

moja tesciowa krytykuje moja rodzine ...co myslicie o tym?

Polecane posty

Gość gość

Moja tesciowa to nauczycielka , ma juz 60 lat a dalej uczy w szkole i nie mysli isc na emeryture.To osoba z duzym poczuciem wyzszosci ,ktora ciagle sie chwali swoimi znajomosciami i rodziną Zawsze mowi ,ze powinnam sie cieszyc ze trafilam na tak cudownego faceta jakim jest jej syn i ,że lepszy mi sie trafic nie mogl. Ostatnio bylo mi przykro ,bo kiedy przyznalam sie ze moja siostra zyje bez slubu z rozwodnikiem to tesciowa rzucila tekstem:"o rany z jakiej ty rodziny sie wywodzisz ,że takie przypadki tam macie..to bardzo niedobrze" co myslicie o takim zachowaniu tesciowej?tez byloby wam przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ,że tesciowa jest wyksztalcona a moja rodzina nie ma studiów i tesciowa uwaza ich za gorszych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe zachowanie nauczycielki, to juz skrzywienie zawodowe polaczone z wiekiem - naprawde swiecie wierzy ze zawsze ma we wszystkim racje. Takiej cholery juz nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No1
Moja matka jest podobna. Generalnie masz pełne prawo mieć w d***e jej zdanie i możesz jej to powiedzieć, oczywiście ubrane w inne słowa. Takie, które kobiete wgniotą w fotel uprzejmością, np: "Wie Pani, ma pani prawo do własnego zdania, nawet tak dziwnego i dyktowanego ego i ignorancją bardziej niż dowodami." Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2017 o 11:59, Gość gość napisał:

Moja tesciowa to nauczycielka , ma juz 60 lat a dalej uczy w szkole i nie mysli isc na emeryture.To osoba z duzym poczuciem wyzszosci ,ktora ciagle sie chwali swoimi znajomosciami i rodziną Zawsze mowi ,ze powinnam sie cieszyc ze trafilam na tak cudownego faceta jakim jest jej syn i ,że lepszy mi sie trafic nie mogl. Ostatnio bylo mi przykro ,bo kiedy przyznalam sie ze moja siostra zyje bez slubu z rozwodnikiem to tesciowa rzucila tekstem:"o rany z jakiej ty rodziny sie wywodzisz ,że takie przypadki tam macie..to bardzo niedobrze" co myslicie o takim zachowaniu tesciowej?tez byloby wam przykro?

A co oferuje ona soba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×