Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mononukleoza zakażna u dziecka 5 lat

Polecane posty

Gość gość

Witam Czy Wasze dzieci przechodziły ta chorobę , jestem załamana. Napiszcie , jeśli macie doświadczenie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przechodzilam. Nie wiem jak dzieci, ale dorosli przechodza to ciezko. Bardzo wysoka goraczka prawie przez 3 tygodnie, innych objawow prawie nie bylo. Myslalam ze zdechne, dostalam skierowanie na oddzial zakazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_78
Syn przechodził mononukleozę w wieku 8 lat. Rozchorował się przed urlopem i urlop został przesunięty. Lekarka tak nas nastraszyła, że zgodziłam się na szpital. Byliśmy chyba 5 dni. Po 3 dniach była już poprawa. Córkę dopadło po pół roku... ale byłam już mądrzejsza i chorowała w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka Moja córka w czwartek zaczęła goraczkować do 40 stopni, w piatek zrobiłam morfologie i Crp w morfologii podwyzszone leukocyty , rozmaz też był zły a Crp 48, lekarka zdiagnozowała anginę dostała antybiotyk Duracef. W sobotę nie mogłam córce zbić gorączki i po tel do naszej pediatry pojechałam na Sor tam zmiana antybiotyku (po duracefie biegunka) córkę bardzo bolał brzuch . Tam zbadał ją chirurg i stwierdził ok, potem pediatra i potwierdziła angine przepisała zinat. Dzisiaj rano znowu morfologia i leukocyty w normie ale Crp 79. Po dzisiejszej wizycie nasza pediatra stwierdziła mononukleozę. Kazała córce odpoczywać, nie skakać itp, dieta lekkostrawna i do kontroli w czwartek . Córka dzisiaj na chwilę obecną nie gorączkuje. Zaczęłą jeść delikatnie. Dziękuję Wam za odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anulka 78 Czy Twoje dzieci też bolał brzuch?, Po jakim czasie było u Was ok, czy Robiłaś tak jak ja morfologię i crp żeby stwierdzić że jest wszystko w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jeszcze przechodził to z dzieckiem . Proszę piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×