Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża, starania od roku

Polecane posty

Gość gość

Od roku z mężem staramy się o dziecko. Jesteśmy zdrowi., badaliśmy się. Macie jakieś rady, co może przyspieszyć zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź na dietę ćwicz zdrowo żyj, odnow swój zegar biologiczny. Zaszlam po 12 latach. Staran. Zrzucilam 30 kg w nie cały rok, odmlodnialam, dużo cwiczylam, mam 41 lat, zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij inofem albo inofolic.,ja zaszlam w drugim,cyklu, a wczesniej nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij siemię lniane na dobry śluz owulacyjny, łykaj wyciąg z wiesiołka ale TYLKO DO POŁOWY CYKLU, bo wiesiołek skraca szyjkę macicy - ułatwia podróż plemnikom ale w razie zajścia może być przyczyną krwawienia i kłopotów. Rób sobie nasiadówki z soli bocheńskiej. Stosuj testy owulacyjne. I co najważniejsze nie stresuj się i ciesz się seksem. Na pewno się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spinaj się, nie myśl obsesyjnie o ciąży, wyluzuj - tak wiem łatwo mówić. uprawiaj sport zadbaj o właściwą dietę, nie pij alkoholu faceta też to dotyczy plus niech nie przegrzewa jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij czerwone wytrawne wino, jedz migdaly, lykajcie folik i magnez, sprawdz swoje zelazo, jesli jest niskie to sie suplementuj. sex bez spiny, zero myslen o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol nie jest wskazany. kwas foliowy tak. alko to toksyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiaj seks co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwone wino jest dobre na endometrium kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi lekarz powiedział,że jak chce się starać o dziecko, to muszę stosować dicofer, bo miałam dość duże niedobory żelaza... no i teraz jestem w ciąży :) a ten suplement stosuję nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierzesz regularnie jakiś kwas foliowy? Ja Folika brałam już na etapie starań o dziecko od chwili kiedy lekarz powiedział, że może pomóc a przy okazji wyeliminuje ryzyko wady cewy nerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim wyluzowac i kochac sie dla przyjemnosci a nie po to zeby zajsc w ciaze. To podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta jest bardzo ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem, ludzie tutaj narawdę chcą pomóc to jak mają to zorbić nie pisząc marki danego leku czu suplementu? Ludzie ogarnijcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź najlepiej do lekarza żeby rozpisał Ci dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed zajściem w ciążę musiałam zadbać o odpowiedni poziom tych wszystkich minerałów i witamin. Jadłam dużo owoców i warzyw, ale też musiałam się wspomagać suplementami. Z żelazem to lekarz zapisał mi przyjmowanie dicofer. Teraz jestem w ciąży i wszystko bardzo dobrze się układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo owoców i witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, dieta to podstawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan sie starac i nastaw sie anty! Mam 12 letnia corke, po jej narodzinach chcialam drugie,Rok, dwa, piec i nic.. nastawilam sie ze juz sie nie uda, ale dla pewnosci chialam zaczac brac tabsy, wizyte u gin zaplanowalam na poczatek lipca ( 10 lat nic to i te dwa mc nic nie zmienia), koncem czerwca test pokazal dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×